Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezhet olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy valakinek esetleg több hónapig ne legyen peteérése mégis menstruál?

Figyelt kérdés
Korábban hónap közepén mindig barnás kicsit véres folyásom volt..valószínüleg akkor volt peteérésem, ám ez néhány hónapja elmúlt és a menstruációm is mennyiségre rendes, de egyáltalán nem érzek fájdalmat.22 éves vagyok, anyukám szerint nincs peteérésem ez azért lehet.szerintetek?(ha ez igaz lenne azért eléggé örülnék!)
2013. szept. 22. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor terhes sem lehetsz?


Remek több ilyen csaj kellene idális kitartottnak vagy házi-ribinek mert nem tud gyerekkel zsarolni...

2013. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem egy intelligens és racionális nő, amúgy se zsarolna gyerekkel, hanem logikusan végiggondolja a lehetőségeket..ha valakinek nem az az elsődleges életcélja hogy kipréseljen magából egy gyereket és mások elvárásai szerint éljen akkor azt már nem is teljes értékű nő hanem egy "kitartott ribi"? hmm..érdekes elgondolás.
2013. szept. 22. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a családanyákra gondoltam ezzel hanem azokra akik keresnek egy pénzes csávót aztán mikor az már megunta őket akkor szülnek neki egy gyereket, hogy továbbra is kötelező legyen eltartania a nőt... (Mert a "nagynemzeti" törvény kköteezővé teszi. Mindezt persze "csak a gyerek miatt" követeli a ribi)
2013. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah én egyáltalán nem ilyen ügyben kérdeztem, meg nem vagyok terhes se meg semmi ilyesmi, pusztán érdeklődés..de gondolom akkor rossz tapasztalatod volt..és amit elmondtál az tényleg elég szánalmas..sőt sztem azok is akik szülnek egy rakat gyereketés az anyaságra hivatkozva bújnak ki a munka és a kötelezettségek alól és a férjükre akaszkodva eltartva élnek kihasználva a házasság nyújtotta vagyonközösség előnyeit( ha nincs házassági vagyonjogi szerződés). Én szimplán a biológiai folyamatokra voltam kíváncsi
2013. szept. 22. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezhet, hisz a méhnyálkahártya megvastagodik majd leválik akkor is, ha nem történt ovu,


DE semmi sem bizonyítja, hogy veled is ez lenne a helyzet,

ugyanis SE a középidős barnázás, SE a görcsös menstruáció nem feltétele annak, hogy valakinek peteérése lehet.

Még akkor se, ha korábban mindig észlelted ezeket.


Egyébként meg miért örülnél annyira, ha ez lenne a helyzet?


Soha az életben nem akarsz gyereket?

Lehet, hogy átmenetileg örülnél a meddőségnek, de vajon tartósan is?

És bizony minél tovább tart valakinél az átmeneti meddőség állapota, annál kisebb az esélye, hogy később visszaálljon a termékenysége.

2013. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy szánalmasan hangzik, de én soha életemben nem akarok szülni..tudom azt is hogy illegális a béranya Mo-n de mindent el lehet intézni..egyszerűen annyira viszolygok tőle, hogy nagyon a szülsétől a tortúrától minden iylesmitől..egyszer láttam egy videot és leszédültem tőle..úgyhogy köszönöm szépen nem kérek belőle..mondhattok gyengének, gyerekesnek, szánalmasnak..de nem mindenki egyforma, más dolgokban erősebb vagyok de ebben nem
2013. szept. 22. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:

"tudom azt is hogy illegális a béranya Mo-n de mindent el lehet intézni.."


Meddőként az se menne!

A TE megérett petédet szívják le és termékenyítik meg mielőtt beültetnék a béranyának.

2013. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!