Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki, mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 21 éves vagyok és 3 héttel ezelőttig nem voltam nővel.

Volt barátnőmmel (igen szakítottunk, az elejétől nem volt rendben ez a kapcsolat, nagyon nehezen kerültünk közelebb egymáshoz, és ritkán is találkoztunk) történt meg a dolog, de csak nehezen. Volt már egy alkalom amikor próbálkoztunk, de amikor előkerült az óvszer, hogy is mondjam menthetetlenül lankadni kezdett és nem is jött össze. Másodjára szintén így kezdett alakulni, egész addig rendben volt minden, de valahogy a sötét , tehát hogy nem láttam semmit és a gumi, szintén lankadni kezdett. Aztán kicsit aktívabb lett barátnőm és egyszer csak működött.

Volt már hasonló, fiúk-lányok tapasztalatok? Lehetett ez attól hogy előtte nem nagyon volt érintkezés csókon kívül?


2015. aug. 5. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem a gumi játszott közre,de ezzel semmi baj sincs az én párom is lelankad ha fel kéne húzni
2015. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedi.. Es hogy reagalod le? Mert volt baratnom inkabb mondta hogy hagyjuk utana pedig nem is akarta nagyon hogy legyen valami, mondvan nem akarja higy nyomast erezzek. Mondtam neki hogy ez pont rossz nekem mert nagyon akarok es "gyakorolni" kellene.. Rosszul lattam a dolgot?
2015. aug. 5. 17:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Basszus. Higy helyett hogy, akarok helyett akarom. Telefonos potyoges.
2015. aug. 5. 17:54
 4/13 anonim ***** válasza:

igen,a gumit szokni kell

próbálj meg gumit húzni,miközben vered magadnak,hogy hozzászokj.ha nem megy akkor vegyetek fogamzásgátlót,vagy valami spermicid anyagot és csináljátok gumi nélkül

2015. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért van sötét? Ne legyetek szégyenlősek!


A lány értse meg, hogy a férfi (vagy iknább fiú, a te esetedben) egy vizuális lény, a látványra fog felállni a cerka. Úgyhogy villanyt fel, ruhát le, hadd szóljon.

2015. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki de aztan mondta hogy felejtsem el hogy vilagosban csinaljuk. Igen, e teren meg tapasztalatlan vagyok tudom , es valoban szuksegem.lett volna a latvanyra. De sajnos ennek mar vege, kidobott. Es elkezdtem bizonytalankodni, hogy ezzel szurhattam e el, mert masban szerintem odatettem magam. De ez van, azert belejottem volna.
2015. aug. 5. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezért mondja egy érettebb férfi, hogy kell a faxnak a szűzlány.


Jaj csak sötétben, jaj ne lássál, jajj nem akarom megfogni, menj a csipába, bammeg. Dugunk vagy nyafogunk?!

2015. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nyugi, biztos nem az volt a gond, hogy lekókadt, hiszen írtad, hogy aztán köv. próbálkozásra már működni kezdett. Itt a csaj volt a linkelő. Aki olyan prűd, hogy vaksötétben akarja csinálni, nyivákol, ha felajánlod a fényt, meg nem tudtok közelebb kerülni egymáshoz, akkor ott inkább a lány a ludas. Ne bánkódj, majd jön másik, jobb csaj ;)

26/N

2015. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, masodjara mar mukodott es ossze is jott az aktus.

Tudjatok en nem tudom hogy megy ez mert a visszahuzodo termeszetem miatt nem volt eddig meg nagyon senkim, de mindig hianyoltam hogy ha 1hetig nem latjuk egymast es talalkozunk, megyek hozza akkor csokoljon meg ugy igazan es oleljen meg. De semmi ilyen nem volt ugyhogy talan tenyleg jobb hogy vege :(

Koszonom az eddigi valaszokat, onmarcangolasba kezdtem de ez most jol jott :)

2015. aug. 5. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Párom is ilyen, 3 év kapcsolat után is :) Egyszerűen a "szenvedés", amíg megkeresed, kibontod elkalandozik az agyad és lelankad... Segítek rajta kézzel vagy csinálok valami szexit és meg van oldva a dolog :)
2015. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!