Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácstalan vagyok, szerintete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
szóval én 30 éves vok és a párom apszolut nem engedi az anált pedig én azon nöttem fel szinte, rengeteg csajom megengedte! de már nem bírom ha nem csinálhatom ujra:-(
2015. aug. 5. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyesírás!
2015. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
háztájiban nem akad valami?:DDD
2015. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
helyesírásos válaszolonak! kösz, a lényeget leszürted te is!
2015. aug. 5. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam, hogy azt írtad azon nőttél fel, egyből másra gondoltam... xD

Amúgy, ha van olyan dolog amit ő szeret de te nem annyira és mégis megcsinálod neki (nem olyanra gondolok, hogy kitakarítod a klotyót pl) akkor mond neki és hátha akkor megengedi. Más ötletet nem tudok...

2015. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha neked annyira fontos, hogy "már nem bírod, ha nem csinálhatod újra", ő pedig nem szeretné, akkor szerintem érdemes lenne elfogadnotok, hogy ilyen téren egyszerűen nem illetek össze, és venni egy érzékeny búcsút egymástól.


Előbb-utóbb majd megtaláljátok mind a ketten azt a partnert, akivel megélhetitek a szexuális vágyaitokat úgy, hogy az mindkettőtöknek örömforrás.


Ha én lennék olyan helyzetben, hogy a párom vágyna nagyon valamire, amire én viszont egyértelműen nagyon nem, akkor értékelném, ha őszinte lenne hozzám, és zokszó és mindenfajta neheztelés vagy harag nélkül elengedném, még ha rosszul is érintene érzelmileg a szakítás, mert őszintén szólva nekem sem hiányozna, hogy úgy legyen velem, hogy ne tudjam megadni, ami annyira fontos neki.


Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, de ha neked az anális szex lételemed, akkor szerintem érdemes lenne ezt már az ismerkedés során, lehetőleg nem túl korán, de időben szóba hozni valahogy nagyon óvatosan, és kideríteni, hogy a másik hogyan viszonyul ehhez a kérdéshez, hogy ne akkor okozzatok egymásnak kölcsönösen csalódást, amikor már érzelmileg kötődtök egymáshoz.

2015. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 es mire gondoltál elösször? amugy már nem mondom neki mert mondtam neki vagy 100 szor! 1szer kétszer kiprobáltuk eleinte de nem tetszett neki és nem igen akar azota hallani róla!
2015. aug. 5. 18:38
 7/8 A kérdező kommentje:
5 ös! 4 éve és már a feleségem! ezért nem fogom elhagyni, csak kíváncsi lennék hogy tudtok e megoldást erre
2015. aug. 5. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:
törődj bele
2015. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!