Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Apával intim problémáink...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apával intim problémáink vannak, és nemtudom mit csináljak, tanácstalan vagyok. Anyukák?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategba írom a kérdést, mert itt talán vannak megértő édesanyák, kérem a moderákat, ne helyezzék át a szexualitás kategba mert ott sajnos nem normális emberek vannak.


Tehát, 3 gyerekünk van. 2x estem teherbe (megfelelő) védekezés mellett. Most egy bevált módszerrel védekezünk, ami az én esetemben egy erős fogamzásgátló tabletta, úgy néz ki ez véd rendesen. Csakhogy mellékhatásként nem kívánom a szexet, ha mégis, akkor nehezen lesz orgazmusom. Tehát kb havi 1x van orgazmusom, ami miatt természetesen feszült, kialvatlan stb vagyok. Ez régóta így van, de titkoltam apuka előtt, mert nem akartam hogy rosszul essen neki, ezért inkább orgazmust színleltem. Most viszont észrevette, rákérdezett, én pedig mindent elmondtam neki. Mondta, keressünk valami más módszert, hogy ne legyen baba. A gumi kilőve, mert abba neki nem jó, spirált próbáltuk és terhesség lett a vége. Gyenge gyógyszer szintén terhességet eredményezett. Mondtam neki, hogy ez a hormonok miatt van, tehát hormonmentes megoldás kellene, hogy javítsa a helyzetet. Kitalálta azt, hogy pharmatex plusz megszakításos módszer. Őszerinte ez 100%-os lenne. Én viszont nem szeretnék belemenni, mert tutira terhes lennék. Elköttetést is átbeszéltük, olvastunk elég sokat, férfiaknál egy idő után visszaregenerálódik, tehát ez is kilőve. Én pedig rettegek a műtőktől, ráadásul anyagilag sem engedhetjük meg magunknak, hogy egy műtétre 80-100 ezret kifizessek.


Erre rátesz egy lapáttal, hogy a szülések miatt ki is tágult a hüvelyem, és sokkal lejjebb lett a méhszájam is. Próbáltam keresni neten intim torna gyakorlatokat, de nem találtam sajnos.


Orvosom javaslata: hagyjam abba a gyógyszert, védekezzünk pharmatexel, max ha becsúszik a baba, szivesen lát abortuszon (köszi)


Szóval, nem is tudom hogy mi a kérdésem, csak ki kellett írnom magamból, írjon ha van valaki hasonló helyzetben. Köszi ha elolvasod.



2015. máj. 29. 12:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Pharmatex megszakítással sem 100%-os de ez így biztos hogy nem jó. Szóval gondolom így semmiképp nem marad. Jobb ötletem nekem sincs ha semmi más nem kerül képbe.
2015. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%
Az egyetlen probléma, amit én látok, hogy az apáddal szexelsz. Fújj.
2015. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
De, én azon vagyok hogy maradjon így. Végre sikerült megtalálni a megfelelő védekezési módot, hogy ne legyek terhes, ez ad némi biztonságérzetet. Csak apukának nem ez a véleménye sajnos. Néztem azt is, hogy magánklinikán fél milla a méheltávolítás kérésre. Ez tényleg 100% lenne, de nagyon drága és még belegondolni is rossz.
2015. máj. 29. 12:42
 4/40 A kérdező kommentje:
A válaszom természetesen az első válaszolónak szólt :)
2015. máj. 29. 12:43
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha a férjeddel és nem apáddal szexelnél, akkor lehet lenne orgazmusod is...
2015. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

Csak azért nyitottam meg a kérdést, mert nem tudtam elképzelni, hogy milyen intim problémáid lehetnek apukáddal.

Azért, ha már itt vagyok, válaszolok is. Ezt senki nem fogja tudni eldönteni helyettetek. Ismered a lehetőségeket, döntsd el, hogy neked mi a fontosabb, az orgazmus, vagy, hogy tutira ne kelljen abortuszra menni.

2015. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy rádférne néhány beszélgetés egy szakemberrel. Ez az "apával szexelünk" dolog lehet, hogy gátat vet benned. Próbálj meg ne apaként tekinteni a párodra.
2015. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Ezer köszi a moderátoroknak.
2015. máj. 29. 12:48
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

Fura amit írsz mert többektől hallom, hogy a mai 50.000 Ft-os spirálok 5 évig jók és utána is védenek, ha felrakják, nem értem hogy eshettél amellett teherbe.

Szerintem egy normális spirál lenne a megoldás.

És a férjedet ne hívd apának neked ő nem apa, ez is elveszi azt, hogy férfiként nézel rá, ebből az jön le, hogy csak a gyereked apjaként.

2015. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
100%
Tanácsot nem tudok adni, főleg, ha ennyire elsődleges szempont, hogy ne legyél többet terhes. A petevezető elkötése is olyan drága? Nem annyira drasztikus, mint a méheltávolítás, viszont nem regenerálódik úgy, mint a férfiak esetében a vazektómia. Mellette még mindig szedhetnél egy olyan tablettát, ami nem olyan erős, hogy ilyen komoly libidócsökkenést okozzon.
2015. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!