Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tartotok régimódinak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartotok régimódinak?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy én az egyik vagyok azon férfiak közül, akik úgy gondolják, hogy addig nem szeretkeznek, amíg nem találják meg a nagy őt. 29 éves vagyok, novemberben töltöm a 30-at.

De eddig sem tétlenkedtem, ugyanis sikerült úgy felépítenem az életemet - legalábbis nagyjából - ahogyan elterveztem korábban. Eddig előrébb volt a karrier.



2015. aug. 5. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
En is az igazival szeretnem eloszor. Ez nem regimodi. :)
2015. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy régimódi a felfogásod, nem probléma. Ha te így érzed jól magad, ha szerinted ez a helyes akkor szíved joga és ebbe senki nem szólhat bele.
2015. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ezt szoktam mondani, de sose hiszik el
2015. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy régimódi. Csak tudod, a mai világban megtalálni a nagy őt... Mint tűt keresni a szénakazalban.
2015. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért nem hiszik el?
2015. aug. 5. 21:21
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es.


Ez lehetséges, de nem szabad feladni a reményt. Engem ez hajt, nem tudnék ezzel is, azzal is lefeküdni. Nem az a típusú ember vagyok. Tudom, hogy egyszer eljön az életemben az a pont, amikor azt mondhatom, hogy "igen, ő az, akire annyira vágytam."

2015. aug. 5. 21:23
 7/10 xX_FiReBLaDe_Xx válasza:

Ahogy már írták is, szíved joga úgy élni, úgy alakítani az életedet, ahogy te akarod.

Ettől függetlenül abszolúte nem normális ez a hozzáállás. Ez azért alakulhatott így, mert gátlásos vagy, félsz a nőktöl vagy -és ezt nem bántásból írom- nem a női nem felé vonzódsz. Egyszerűen csak nem akarod magadnak sem bevallani és ezzel magyarázod a dolgot, hogy te nem is akarsz csajozni, meg szexelni, hanem majd amikor már minden mást véghezvittél amit elterveztél, majd kitalálod, hogy akkor holnaptól jöhet az igazi, és az meg másnap kopogtat az ajtódon. Ez nagyon hülye duma, hogy fontosabb volt a karrier... Karrier, munka mellett nem lehet csajozni, meg dugni, ugyanmár! Ezzel is csak magadat nyugtatod, hogy nem balfék vagy, hanem karrierista. :)

Csak azért nézzük reálisan a dolgokat, valószínüleg neked nem a hozzád hasonló szürke, hétköznapi, -jó eséllyel- ronda, 30-35 évesen még szűz könyvtáros nők jönnek be, hanem egy csinos, nőies, sugárzó, belevaló csajon akad majd meg a szemed. Elég kicsi az esélye, hogy egy ilyen nőt meg fogsz tudni tartani, mivel gondolom, hogy nem csak szexben nem volt részed eddig, de normális párkapcsolatokban sem. Ami azt jelenti, hogy nem volt lehetőséged megtanulni, hogy hogyan kell bánni a nőkkel, vagy hogyan is működik egy párkapcsolat, és egy normális 30-35 körüli nő biztos nem fog leállni veled szerencsétlenkedni.

2015. aug. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 orton ***** válasza:

Ha jól érzed magad, ne változtass! :)


De csak a szólok, a szex nem egy csoda akármi, csak egy nagyon intim együttlét két emberi lény között és biztos egyből nem találod meg az igazit hozzá...legalábbis nagyon nehéz. Én 25 évesen vesztettem el, mert addig túl nem törődöm, gyerekes, béna voltam. Inkább másban leltem örömöm és apám...azért nem könnyű bele lendülni az ismerkedésbe :) és semmi spéci se volt azóta se a 3 év alatt, pedig bele sikerült lendülni ;)


Ráadásul csomó buliból, élményből, vicces helyzetből kimaradtál eddig, hogy fájdítsam is picit a szíved...és az óra bizony ketyeg.

2015. aug. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Jó,hogy vannak még emberek,akik így gondolják!

Tiszteletem neked!

2015. aug. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is így gondolom. Csak a férjemmel fogok lefeküdni. 22/L
2015. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!