Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy egy kapcsolatban a szex az alappillér, hogy az a legfontosabb.


Ezért lecseréltem a pasim a vibrátoromra. Ő kielégít, nem kell neki olyan dolgokat megtennem, amiket én nem akarok. Alapból nem beszél vissza, nem kell rá mosnom, főznöm, takarítanom... maga a tökély. Méret szempontjából is. Szerintem tökéletes döntés volt.


Szerintetek?



2015. aug. 6. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legalább zárlatos?
2015. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2015. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Zárlatos? Azt írtam, hogy maga a tökély. Akkor válaszold meg a kérdést, kérlek. :D
2015. aug. 6. 13:27
 4/15 anonim ***** válasza:

"Sokszor hallom, hogy egy kapcsolatban a szex az alappillér"


Nem elég, hogy mindez baromság, de még magadnak is ellentmondasz, hiszen egy vibrátorral csak maszturbálni tudsz, szexelni csak emberrel lehet (jó, jó, extrém esetben állattal, de én most normális emberekről beszéltem).

2015. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

jahm csak azt sem mondja hogy szép vagy, szeretlek,nézünk filmet, nem ölel meg....

lehet szexuális kielégít de más téren nem, inkább egy férfit keress aki mind a két téren tud örömet okozni

2015. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mik az igényeid, ha neked nem fontos a beszélgetés vagy a símogatás akkor jól döntöttél én így ismeretlenül nem tudom és nem is fogom megmondani a döntés helyességét csak azon sajnálkozom hogy akkor nekünk pasiknak már nálad nincs esélyünk pedig az írásod alapján érzéki és intelligens nő lehetsz
2015. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem csak maszturbálás, én a vibrátorommal kapcsolatban vagyok. Szerintetek kirakjam Facebook-ra, hogy kapcsolatban? (jó, ez vicc volt, igazából saját magamat figurázom ki)


Ja, és állattal nem szeretnék közösülni.


Egy pasi csak azért mondja, hogy "szeretlek", hogy "szép vagy", hogy tegyem szét a lábam. Azért akar filmet nézni, azért ölel meg, mert akkor azt hiszi, hogy lenyűgöz, milyen romantikus, és utána a bugyimban lehet vagy számban.


#6 - ez most szarkazmus volt? Mert a kérdésemből minden lejött csak az nem, hogy én érzéki és intelligens lennék. Ha szarkazmus volt, akkor pacsi, mert bírom az ilyesfajta humort :D

2015. aug. 6. 13:39
 8/15 orton ***** válasza:
tehát az eddigi pasik bénák és/vagy önzőek voltak az ágyban és azon kívül se mozgattak meg benned semmit?
2015. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez esetben szerintem jól döntöttél :) ha nem akarod leterhelni magad egy kapcsolattal(mint én),ez is megteszi :) bár ajánlom figyelmedbe a szexkapcsolatot vagy az egyéjszakás kalandot-mindkettő kielégítő kapcsolatforma :P
2015. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem mondom azt, hogy a pasi hibája volt!


És kívántam őt testileg, lelkileg. Elég volt ránéznem, hogy kicsavarhassam a bugyimból a nedvemet. És nem azért, mert olyan jóképű volt (bár nem volt csúnya), hanem mert egyszerűen kívántam. Csak aztán... másképp alakultak a dolgok, ahogy elterveztem.


A pasik teszik a szépet, de csak a szexért, most minek hallgassak végig ilyen romatikázásokat? Mikor tudom, hogy úgyis csak szexet akar, akkor minek játszam meg magam? És a pasi minek töri magát? Keressen egy olyan nőt, aki egyből odaadja magát.


Szerintem is jól döntöttem. Így jó a szex és nem kell senki elvárásainak nap mint nap megfelelnem.

2015. aug. 6. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!