Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy amikor szexre készülődve megláttátok a partnereteket meztelenül, inkább visszakoztatok, mert nem tetszett amit láttatok?

Figyelt kérdés

Mi volt a gond?

Kort és nemet is légyszi!



2015. aug. 6. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert a test az amiért le akartam feküdni az illetővel.
2015. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mire eljutottunk az ágyig, volt már akkora vonzalom iránta, hogy az sem érdekelt volna, ha lapos a feneke, nincs melle, striás, vagy akármi.
2015. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

előfordult igen sajnos...de nálam azért mert a kisfarkammal nem ugy éreztem nem tudom kielégíteni


14/3,8

2015. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jah és elmentem a helyszínről...
2015. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnos volt csak én a másik oldalról tapasztaltam meg, kitalálta hogy áhh nem akarja megcsalni a pasiját, addig azt sem tudtam hogy van pasi de hát es la vida bonita
2015. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, vonzódtam hozzájuk, illetve egy pasi nem tetszett, de vele lefeküdtem sajnos.
2015. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Nem volt melle, nagy hasa volt, lapos fenék. Ruhában meg ezek nem látszottak.
2015. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha már ott tartunk, mindenképpen lesz dugás :D 28F
2015. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt már ilyen. Már együtt voltunk a barátommal aki egy kövér srác bár le volt fogyva valamennyire mert régen nagyon nagyon brutálisan kövér volt, mert látásból régóta ismertem. Amikor láttam hogy 30 kilóval volt kevesebb és az arca is teljesen más lett akkor elkezdtem felé vonzódni. Megismertem, jófej srác volt, meg az önbizalma is magasabb volt nem a morcos arcát láttam, hanem kedves, mosolygós jófej férfit láttam akibe bele is szerettem. Ő is belém volt esve, én voltam az első barátnője és vagyok is. Ki volt már éhezve a szexre, nem vártunk vele sokat mert én is valamiért kívántam már. De ugye ahogyan kerültek le rólunk a ruhák egyre inkább úgy éreztem hogy én ezt még nem akarom. Amikor megláttam előtte meztelenül, bár nem szívesen írom le ezeket de leírom hogy érthető legyen, a logó bőre, a hasánál nagyon csúnya volt szinte hányinger jött rám, meg amikor megláttam a lényeget ott teljesen kiábrándultam, akkor annyira elment a kedvem hogy ezt persze észre is vette rajtam, én meg egyenesen elmondtam neki hogy ne haragudj ezért de nagyon csúnyán nézel ki, és akkor felöltöztem és ott hagytam őt, de még szinte ki sem léptem az ajtón már hallottam hogy a srác püföli a falat meg minden baja volt, én meg olyan szinten elkezdtem bőgni a lelki ismeret furdalás miatt hogy a barátom meghallotta persze nagyon megvolt sértődve mert elzavart meg minden, 1 hétig nem is beszéltünk, nehezen tudtam kibékülni vele, de annyira elment a kedvem a látványtól hogy nem tudtam mit csinálni. Én mai napig bánom hogy így történt, és ő sokáig nem akart szerelmeskedni pontosan ezért mert elvettem a maradékönbizalmát amiért nagyon kikaptam tőle, ő nagyon magába volt zuhanva nem tudtam nagyon meghálálni neki végül egyszer bekötöttem a szemét lefektettem az ágyra aztán megleptem őt, akkor is ment a durci részéről még emiatt de végül sikerült annyira rendbe tennem a lelki világát hogy utána már simán ment a szex, már egyáltalán nem zavart a meztelen látványa, sőt kifejezetten már akartam is.

Elég nagy butaság volt a részemről hogy az elsőnél elhajtottam és még meg is bántottam őt, nem tudom mi volt akkor velem.

2015. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hm érdekes tönrténet előző, amúgy igen aki sokat fogy annak meglátszik a bőrén, ezt plasztikai műtéttel ellehet tüntetni.


és mekkora volt a pénisze ?

2015. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!