Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mennyi volt a legtöbb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyi volt a legtöbb, ahányszor egymás után leszoptátok a partnereteket?

Figyelt kérdés
Ill. időben mennyi ideig tartott, hányszor élvezett el, s lenyelted mindet? :)

2015. júl. 6. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3x-4x, vele kb. 30-40perc, de nem minden pasi egyforma, van akinek másodjára 2óra után jön össze vagy egyáltalán nem
2015. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

S ilyenkor lenyeled mindet?

Persze, hogy nem mindenki egyforma. Én se vagyok egyforma. :) De én még sajnos nem éltem meg, hogy kipróbálhassam a "végtelen" szopást... Avagy hogy meddig bírom, ha szopnak.

2015. júl. 6. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én 2x és ez tartott olyan 50 percig :) és mind a két alkalommal lenyeltem :)


19/L

2015. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ezt hallani 3-as leány. Tudsz te. Van nő akinek ez nem nagyon megy. De hála istennek vannak nők akiknek boldogság egy férfit szopni és kielégíteni!!!!!
2015. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mikor összejöttem a barátnőmmel mi este nem is aludtunk.


szex smaci orál smaci orál stb. 4x biztos elmentem. De egyébként se vagyok az a típus aki képtelen legyen ilyenre.


valahogy reggel aludtunk el, amikor jött fel a nap, tavaly nyáron valahogy.

2015. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

engem egy csaj orálozott le 3x egy este kb 2 óra alatt sajna akcio nem volt mert megjött neki

emiatt csinálta

szerette nagyon

de egy hét re rá ő is megkapta a jutalmát érte

2015. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3 volt:)
2015. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!