Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az a tervem, hogy szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a tervem, hogy szeretnék egy szűz barátnőt, szerintetek melyik társkeresőn regisztráljak, hol lehet arra keresni, hogy valaki még szűz-e?

Figyelt kérdés
Nem akarom az időt feleslegesen olyanokra pazarolni, akik már nem szűzek! Valami ötlet? (Mert nem akarom a lányokat azonnal elijeszteni, kezdetben csak barátkozni szeretnék.)

2015. aug. 6. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátkozol akkor már az elején bukta. Méghozzá szilvás, mert azt szeretem.
2015. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van ilyen. Viszont az adatlapodra kiírhatod, hogy kizárólag szűz lányt keresel. Jobb esetben az első leveled után megnézi a lány az adatlapot és közli, ha nem oké a dolog.

Társkeresőkön olyanok vannak viszonylag nagyobb részben, akik máshol nem tudnak párt találni, tehát nagyobb eséllyel fordulnak elő szüzek, szerintem lehet esélyed.

2015. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb ilyen társkeresőn, csak álszűzek vannak. Ha netán mégis találsz egyet, akkor az nagy valószínűséggel nem a szépségéről lesz híres. :D De minek neked szűz? Szűzeket szoktál áldozni az ördögnek? :DD
2015. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy látszik egy cipőben járunk..

Már évek óta kutatok, de érintetlen lányt nem találni.

Aki meg érintetlen az meg szerelmet akar általában először azt meg hogy a fenében garantáljam előre? :|

2015. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szűz vagyok, és nem akarok szerelmet. Szexet igen. Utolsó, amit írtál, az hülyeség.
2015. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell, hogy szűz legyen?

Azt elveszíteni 1 alkalom, utána pedig havi 20szor lehet szexelni... Tehát nem éri meg annyira várni, főleg ha te is szűz vagy, mert kb 10 másodpercig fog tartani a művelet.

2015. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ha ezt így kiírod az adatlapodra, minden épeszű szűz lány elszelel...

Persze rákérdezhetsz levélben is, de én soha nem díjaztam az első találkozás előtt az ilyen jellegű kérdéseket...

Különben is, ez a "nem akarom az időt feleslegesen olyanokra pazarolni" hozzáállás is elég visszataszító számomra, főleg egy társkeresőn. Egy új embert megismerni sosem időpazarlás (na jó, vannak extrém esetek, amikor igen, de ez benne van a pakliban)

2015. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Probald a kereszteny tarskeresoket. Amugy en is szuz vagyok.
2015. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!