Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok és nem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok és nem hogy mondjam el a srának hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Persze nem vagyok az a szégyenlős lány de ebben a témában nem vagyok jártas illetve a szexben

2015. aug. 3. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

"szűz vagyok"


Ez általában beválik. Sok sikert!

2015. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyellnivaló dolog, úgyhogy dicsekedj el vele, bátran, fennhangon.
2015. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tervelj ki egy több órás, hihetetlenül komplikált rávezetési folyamatot. Vagy mondj annyit, hogy "szűz vagyok".
2015. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Számomra kincs ha egy lány szűz és.nem ribi....20/f szintén szűz.
2015. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En reggel keszulodes kozben mondtam el a baratomnak, epp sminkeltem azthiszem :D

Csak szimplan megemlitettem hogy "ugye mivel nem volt meg komolyabb kapcsolatom... szoval na, szuz vagyok még, de ha szeretnel valtoztathatsz ezen"

:D

2015. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor felvetődik a téma.
2015. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szex elött mindenképpen! Ha Ő is, akkor együtt tanultok, ha már tapasztalt akkor jobban figyel rád! Remélhetőleg! /F.
2015. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szűz lányt szeretnék! Amikor ismerkedünk mindig próbálok puhatolózni, hogy még szűz-e? Olyankor is nagyon nehéz rájönni, mert sokan nem őszinték. Legjobb ha a lány először csak finom utalásokat tesz rá, hogy még szűz, ha pedig a fiú nem veszi a lapot, akkor kell csak nyíltan odaállni, hogy "szűz vagyok" :-)
2015. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én ismertem a párom szerelmi hátterét annyira, mikor összejöttünk, hogy még szűz volt akkor. .-.
2015. aug. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!