Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 20 éves meleg srác vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves meleg srác vagyok (paszív) és azt hiszem bele szerettem egy lányba de mindenki tudja hogy meleg vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyissak felé ? vagy ne? (már 3 éve ismerjük egymást) legjobb barátok vagyunk .
2015. aug. 7. 05:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Megjavultál csoda törtènt! Prónálkozz sokkal jobb egy kopasz nuni mint egy büdös szőrös segg!
2015. aug. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint nem mindenki tudja, hogy meleg vagy bamme!!
2015. aug. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg biszex, khm. Ha eddig melegnek tartottad magad, akkor nyilván elhamarkodtad ezt a döntést.

Hogy áll hozzád ez a lány? Minden ezen múlik!

2015. aug. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Na nesze, itt az élő példa... erről beszélek napok óta.


Van ilyen... ennyi.


Amúgy meg, persze, hogy próbálkozz, veszteni valód nincs, hajrá!

2015. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

HÁT VANNAK MÉG CSODÁK !!! :)


1. Szerintem te igazából nem voltál meleg, csak nemileg(némileg) eltévelyedett. Azaz nagy hatással voltak rád a befolyásoló médiumok, amik azt nyomatják melegnek leni de jó. Nem tetszenek az átlagos férfi témák, sport, autók ? Biztosan meleg vagy. Manapság minden arra megy ki, hogy elbizonytalanítsa az embert.


2. Szerintem nyiss felé. de élsószőr is a lány tudja hogy te melegnek vallod magad ? Ha igen, akkor mikor elárulod neki az érzéseidet, mindenképpen tudatosítsd benne hogy komolyan gondolod, ha nem teszed, azt hiszi csak játszol vele.


3. Csak akkor tegyél lépéseket ha tényleg biztos vagy benne, hogy nem térsz vissza a régi meleg dolgokhoz.


Mert azzal igen nagy kárt tehetsz szerencsétlen lányban.

2015. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálnod, különben nem tudod magadban lezárni a dolgokat. Amúgy nemet fog mondani először, mert az ő szemében még mindig meleg leszel, mégha el is mondod az igazat.
2015. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Gratulálok! Csak ügyesen! Talán mégis megtalálod a helyes utat. Ne keseredj el ha elsőre elutasít, Te még nem tudod de a nők bonyolultak. :)
2015. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) hogy kezdjem vagy mit mongyak neki szerintetek nagyon félénk vagyok
2015. aug. 7. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Passz... de a filmekben nagyon bejön a csajoknak mikor egy meleg srác miattuk "tér meg", ha ezt finoman tudatosítod benne onnantól már nem lesz nehéz dolgod. Talán.

Nem tudom, csak okoskodok :)

2015. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hm, első lépésnek esetleg közös filmnézés? Ha eddig ilyet nem csináltatok akkor ideje eljezdeni. Told el az esti órákra ha már nincs ricsaj, nyugodtan letudtok pl ülni egy kanapéra anélkül hogy más zavarna,esetleg ágyon végig terülni. Válassz olyan filmet amiben van egy kis erotika, és tartsd közel a lányt magadhoz. Ilyesmi. :)
2015. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!