Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 20 éves meleg srác vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves meleg srác vagyok (paszív) és azt hiszem bele szerettem egy lányba de mindenki tudja hogy meleg vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyissak felé ? vagy ne? (már 3 éve ismerjük egymást) legjobb barátok vagyunk .
2015. aug. 7. 05:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam olyan filmet ahol egy meleg srác heterová válna. Szerintem keveritek azokkal a filmekkel, mikor egy hetero srác eljátssza a meleget, aztán bevallja hogy nem is az. De általában kiakadnak a nők, és csak mázlija van, hogy aztán mégis vissza fogadja.


Ezt nem élkedvtelenítésnek szántam.

2015. aug. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Üzenem a melegnek aki lenullázta a gratulációs hozzászólásomat,hogy ez itt a heteroszexuális szekció,ha nem tetszik neki a dolgok pozitív alakulása,akkor lehet visszahúzni a meleg szekcióba! :) És most nagyon visszafogott voltam...
2015. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A nagyonfszagyerekvagyok mert bevédem a bzikat típusú álszent, heterók pontoztak le. Téged is meg engem is.

Normális melegnek illene ezt elfogadni.

2015. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na van valami fejlemény ? Mert nagy a csend.
2015. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!