Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismerkedünk beszélgetünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedünk beszélgetünk egy jót. Felveszem facebookon ráírok beszélgetünk elhívom nem jön el. Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben már feladtam és inkább max akkor találkozom másodszor egy lannyal ha véletlenül. 22f
2015. aug. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A női határozottság. Tudják is hogy mit akarnak....
2015. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak unatkozott. Sok nő olyankor bármire képes, ha unatkozik. Hidd el tudom miről beszélek. Én is szoktam szórakozni férfiakkal. :) 34/N
2015. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég tahóság a másik agyát húzni, csak azért hogy szórakozz. Én akkor inkább nem állnék vele szóba egyáltalán, még mindig jobb.


24/l

2015. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy játszanak. Csak akkor van baj, mikor kicsúszik a kezükből az irányítás és arra eszmélnek, hogy felborulni látszik addigi helyzetük és világnézetük.

Az utóbbi olyankor következik be, ha a férfiak kitalálják gonsoltukat is, és szinte lekapják őket a tíz körmükről.

2015. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!