Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bianka4244 kérdése:

Nagyon tetszik egy fiú. Beszélgetünk de szerintem már elfogyott a téma. Hogyan tudnám ugyan olyanra visszhozni a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni,hogy milyen témákról beszélgethetnék vele

2015. júl. 26. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább találkozzatok, közös emlékek hatására fellendül minden kapcsolat. Ha erre nincs mód vagy lehetőség, akkor nézzétek meg egyszerre, ugyanazt a filmet, aztán beszéljetek róla. Küldjetek egymásnak zenéket, olvassátok ugyanazt a könyvet, nézzetek egyszerre valamit a tévében. "Játszatok" valamit, például egymásról teszteket, ki mennyire ismeri a másikat, érted mire gondolok? Pl Életem első kutyájának a neve...A Bodri B Morzsi na meg a többi. Hülyén hangozhat, nekünk bejött. Hajrá, bár ha nincs közös téma,az veszett ügy sokszor, én szurkolok.
2015. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok,egy osztályba? Kicsit több infót,hogy tudjunk segíteni! Így nehéz példát mondani témát illetően.
2015. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kulcsszavak mindent elárulnak.. :D
2015. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem egy suli,de közeli városba,csak enkik nincs autojuk igy nem tudunk talizni
2015. júl. 26. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor fogalmam sincs,kérdezd esetleg filmekről vagy küldj neki zenéket-bár ezt már említették-így sokkal jobbat én sem tudok ha nem ismerlek titeket:/

2-es voltam

2015. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés sincs hogy találkozzatok? (Busz,vonat)
2015. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de
2015. júl. 26. 18:09
 8/8 A kérdező kommentje:
csak izgulnák és nemtudom... hátha ő nem igy viszonyul hozzám h tetszem neki aztan csak leegetem magam
2015. júl. 26. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!