Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha a lábatokat kényeztetik?

Figyelt kérdés
Tetszik a lábfétis?

2015. aug. 8. 18:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem, jól esik 24L
2015. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%
Kiráz tőle a hideg.
2015. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nagyon keveseknek jön be.
2015. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

szerintem egy kapcsolatban nincs olyan hogyha megpuszilhatod a nyakát, a hasát, a mellét, az oldalát, a köldökét, a hónalját, a vállát, akkor majd pont a lábát ne csókolgathatnád.


Nekem még nem volt olyan barátnőm aki ilyen téren "korlátoz" és nem is lesz.

2015. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
2. nyilván az a legjobb, ha hozzád sem ér a férfi, gondolom, csak megfektet. Azt is csak úgy, hogy nehogy véletlenül valami másik testrészedhez hozzáérjen.
2015. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Ezt nem mondanám, bár attól függ mit értesz alatta.

Ha talpakat akarsz dugni akkor valóban szarban vagy, de ha csak csókolgatni, akkor simán jó vagy.

Bele kell csempészni az előjátékba és akkor még jól is jársz, mert azt mutatod a nő irányába, hogy teljes mértékben elfogadod a testét.

2015. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
5 - Jó ha hozzám ér a férfi, szeretem az ölelkezést, csókolózást és a különböző testrészeim kényeztetését de ha valaki leragad a lábamnál és elkezdi szopogatni a lábujjaim meg ilyen általam aberráltnak vélt dolgokat attól kiráz a hideg. nekem ez a véleményem neked más, ettől még nem leszel jobb ember mint én. Just sayin.
2015. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszik.. Szeretem ha a lábammal is foglalkozik a pasi 23/N
2015. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

7. Most remélem, hihetetlenül boldog vagy, hogy nem vagyok jobb ember. :D

Egyébként a kérdező sehol nem említette, hogy "leragad a lábnál".

2015. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
9 - A legtöbb csaj hülye ilyen téren, azt hiszik egy lábfétises pasinak kizárólag a lábai kellenek és ennyi.
2015. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!