Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti is szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti is szeretitek, ha a mellbimbóitokat kényeztetik a lányok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 08:51
1 2
 1/12 vaszily katalin ***** válasza:
36%
sziasztok.az én páromnak a melbinboját szoktam nyalogatni szivni.megkeményedik a f...nagyob izgalmi álapotba kerül.ezeket g pontoknak hivják s rengeteg van a testen.mindenkinek másut van.figyeld a kelemes reakciokat simogatás közben.
2010. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

G pontoknak hívják. :D :D Figyi! Ezeket erogén zónáknak hívják, pasiknak nincs G pontjuk, főleg nem több.

A nőknek van G pontjuk "állítólag" a hüvelyükben.

2010. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
utálom... legalább is én személy szerint.
2010. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A nők általában a saját testükből indulnak ki ilyen dolgokban.

Elárulom, hogy a pasiknak a mellük egyik részének ingerlése sem okoz semmilyen örömet. Azon kivűl, amit bármely más tesztrészük simogatása okozna.

Nincs ott sem g-pont, sem erogén zóna, sem más.

Mi már csak ilyen elfuserált fazonok vagyunk.

2010. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az én barátom rosszul van tőle..
2010. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem érzek semmit , és nem is szeretem .

24/f

2010. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

van olyan férfi, aki szereti, és van olyan nő, aki szintén. embere válogatja. én pl nem szeretem, ha a párom a cicimen "lovagol" sokáig. nagyon engem az nem tud beizzítani. ismertem olyan pasit, aki szerette, viszont a mostani párom nagyon nem.

22L

2010. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
imádom ha szopkodja harapdálja nyalogatja
2010. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mer' b.uzi vagy
2010. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha fa.szverés közben szopja, rendben van. Ha szopás közben csavargatja, rendben van. De a legtutibb, ha két lány van, és egyik alul, másik felül ügyködik. Rockandroll!!!
2010. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!