Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az utcán letapizok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán letapizok egy lányt ami bűncselekmény és feljelent azt mivel tudja bizonyítani?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Felpofoznalak
2015. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én valamelyik nap tartóztattam fel egy faszit, mert zaklatott 2 csajt az utcán. Be volt állva, és követte őket meg beszólogatott nekik. Nekem is nekem akart jönni, de eltörtem a sörösüvegét rajta. :D


Veled is valami hasonlót tudnék csinálni... -.-'

2015. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy lenne bárki, aki feljelentést tenne, mert megfogták a fenekét. amúgy az nem bűncselekmény, ha mondjuk megalázó jelleggel adsz neki egy tockost, vagy elfenekeled, akkor tettleges becsületsértés lehet. amúgy sértettet tanúként meg lehet hallgatni.
2015. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs szemtanú vagy térfigyelő kamera, akkor sajnos valószínűleg sehogy, de amennyire te vagy tisztességes, olyan alapon ő is simán találhat olyan "szemtanút", aki eskü alatt vallja, hogy látta az esetet, akkor is, ha a környéken sem volt, te meg ezt nem fogod tudni sehogy bizonyítani.


Feljelentést mindenesetre érdemes tennie akkor is, ha nem tudja bizonyítani, mert feltételezem, hogy a második ilyen esetednél több, mint gyanús lesz, hogy nem a női nem rosszindulatú képviselői zaklatnak téged légből kapott gyanúsítgatással.


Én mondjuk a két legdurvább ilyen utcai "tapizós" eset után úgy oldottam meg a dolgot, hogy kb. 5 perccel később hátulról, a térdhajlatba célozva meglepetésszerűen kirúgtam a gyanútlanul sétáló pasi alól a lábát, a másikat meg jóval később oldalról fellöktem biciklistől. Ezekre már volt bőven volt szemtanú, de ők sem jelentettek fel engem.

2015. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan kinek lenne ideje és pénze ilyen xarságok miatt bíróságra rohangálni? Csak használni kéne a gázsprayt az ilyen perverzek ellen.
2015. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Meglepi anál!!! ^_^
2015. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elég gyors az elkövető, akkor nem lehet ellene semmit csinálni, mert elszalad.
2015. szept. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2-es! Csak akkor lehet valakit feltartóztatni főleg a nyílt utcán, ha tényleg alapos indokkal lehet. Egy letapizós esetet mivel azt nem is lehet bizonyítani ám mondjuk egy rablás esetén bárki bármit feltartóztathat a rendőrség kiérkezéséig. Viszont ahogy az előttem szóló írta, hogy csak akkor lehet egy elkövetőt feltartóztatni, ha az nem elég gyors, vagy erős. Azonban egy letapizás önmagában még nem kimondottan tartozik a súlyosabb kategóriába. Kérdező! Azért ezzel tapizással ne dicsekedj annyira, mert egyszer belebotlasz abba a csajba, aki alaposan gatyába ráz.
jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!