Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az gáz ha szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz ha szívesen lefekudnek a legjobb haverom 41 éves anyjával? Mert szexuálisan nagyon bejon. És ezt hogyan lehetne elérni nála?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem gáz én is dugnék minden nekem tetsző nőt 13-60 éves korig, pedo maci is vagyok, meg a 40 feletti nagy mellű nők is bazira izgatnak xdd
2015. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyet általában akkor érez egy srác ha a nő jeleket küld felé és ezeket a jeleket érzékelve beindul a fantázia,de ezt általában a nő indítja be csak nem szavakkal hanem apró kis izgató tettekkel.
2015. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
dugd meg a nőt helyettem is
2015. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

O de szeretnek majd husz ev mulva enis ilyen jol kinezni h egy huszon eves sracnak eszebe jusson h engem szeretne megdugni ... :)


Egyebkent biztosan kaptal tole valami jeleket ha ez eszedbe jutott. Hasznalj ki minden percet ha kettesben tudtok lenni. Erezni fogod azt ha akarja o is ;) 23l

2015. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4 Ooo bárcsak húsz év múlva egy huszonéves srác lehetnék, akit éppen te ismersz


21/f

2015. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös noob vagy
2015. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok... es multkor en is azon gondolkodtam hogy hogyan közelíthetnék a barátom anyja felé... arra gondoltam h mikor latom a haverom elmenni otthonrol es megkerdezem hogy otthon van e.. es mondja hogy varjam meg vagy valami es kozeliteni kellene valahogy.. csak nem tudom mi tetszene egy 36 eves nonek.. de szeret engem az a nő... :) vagyis rendes vagyok vele meg ő is velem :)
2015. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég gàz,hogy manapsàg még egy rusnya külsejű 40-es nő is hamarabb kaphat meg egy jóképű,huszonéves pasit,mint egy átlagos fiatal lány.
2015. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Nekik ott vannak a csúnya 40-es pasik. Deal :D
2015. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok, és 15-30 éves korig kb. minden második-harmadik fiatal bepróbálkozik, pedig nem adok jeleket. Vagyis inkább már azt jelnek veszik, ha szóbaállok velük. Pedig eszem ágában sincs velük szexelni!
2015. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!