Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? A legjobb fiú...

Pepuska kérdése:

Mit tegyek? A legjobb fiú barátommal már 1,5 éve nem beszélek mert összevesztünk. Nekem nagyon hiányzik és bele is szerettem. Letiltott facebookról is és sehogy nem tudom elérni. Mit tegyek hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 15:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem, akkor már nem tart a barátjának. 1,5 év után már igen igen hiába próbálkozol. Mi történt? Miért vesztetek össze?
2015. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet kísértetiesen ismerős, mivel én is egy ilyenben vagyok benne. Csak én Veled ellentétben a fiú szerepében vagyok, és a lány nem szeretett belém.


Ebből az esetből indulok most ki, mivel nem tudom, hogy Veletek mi történt.


Engedd el. Ha eddig nem keresett azzal, hogy béküljetek, letiltott, és elérhetetlen számodra (Ezt mondjuk nem értem. Telefon, lakcím?), akkor nincs értelme harcolni. Ő valószínűleg úgy ítélte meg, hogy ennek a barátságnak már nincs jövője. Próbálhatsz küzdeni, de csak saját magadnak fogsz minden egyes alkalommal fájdalmat okozni. Másfél év sok idő. Ha eddig nem változott, valószínűleg már ezután sem fog.

2015. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Röviden annyi történt hogy egy kamu sztorit elhitt ami egyáltalán nem igaz.
2015. jan. 23. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a történetben Te voltál az egyik szereplő.


Ha ez így van, próbáltad tisztázni magad?

2015. jan. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Többször is tisztáztam magam..:/
2015. jan. 27. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!