Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostiknál miért van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostiknál miért van a férfiaknak igénye a "barátnő feeling"-re? Miért akarják úgy érezni, mintha a barátnőjükkel szexelnének krvázás közben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudom...talán hogy egy kicsit közvetlenebb legyen az élmény. Mármint ne csak annyi, hogy odamész, megdugod, fizetsz, aztán ennyi :D
2015. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert a tévhitekkel ellentétben a férfisem képes bárkit megdugni, az illúzió segít egyeseken :)
2015. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magányosak :(
2015. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem csak egy darab hússal akarnak szexelni, hanem azért mennek oda, mert vagy nem tudnak párkapcsolatot kialakítani vagy éppen boldogtalan kapcsolatban élnek. Az érzelmekkel teli szexre viszont lenne igényük, csak máshol nem kapják meg.
2015. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

#4 "Egy darab hús"

Emberi lényekről beszélsz kicsifiam, nem pedig a hentespult mögött figyelő marhalábszárakról, még akkor is, ha lenézed azt a "szakmát" amit űznek....

Mit gondolsz, ha nem lennének prostik, mennyivel több 30 éves szűz kezdene bekattanni a szexuális frusztráció miatt, és lenne beteg, vagy aberrált? (A legdurvább esetekben pedofilok lesznek, vagy nekiállnak gyilkolászni csalódottságukban. Nem is olyan rég volt egy ilyen eset...)

"egy darab hús" eszem fszom megáll.

2015. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A "darab húst" az érzelemmentes szexre utalva írtam (ahol csak reszelik a csajt ész nélkül és igazából egy darab húst is dughatna az ember, nem sok különbség van), nem a prostituáltakra. Azt hittem, ez elég egyértelműen átjön a szövegből.
2015. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem volt az -.-
2015. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor most már az.
2015. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én értettem, hogy hogyan gondolja a 4-es.
2015. aug. 9. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tapasztalat?
2015. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!