Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő feeling létezhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő feeling létezhet egy idegennél?

Figyelt kérdés

mondjuk egy call girl-nél.

várom a személyes tapasztalatokat.

provokativ, lenéző válaszoktól kiméljetek.


2014. jan. 17. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezhet
2014. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miaz, hogy?
2014. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Definition of Barátnő:


Műdráma, igazidráma, "Miért tunyulsz?" "Nem tudok mit kezdeni magammal, 'szogatlak, te se tudjál", "miért mész el olyan hamar?" "és mikor jössz vissza?" "itt hagytad a telefonod..." "...nem hoztál semmit nekem?" "szúrsz!" "De érzékelten paraszt vagy, csak szúrsz", :DD "kezdődik az éjjelnappal budapest, most ne!", "ki ez a csaj? Miért köszönt neked?", "Láttam, hogy nézted a mellét".


Hááát... :DD

2014. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha mind a két fél intelligens és tiszteli a másikat, akkor lehet.Igaz, hogy pénzért megy a dolog, de ezen belül ugyanolyan lehetőségek vannak, mint bármilyen más szolgáltatásnál. Például ugyanannyi pénzért lehet teljesen jó az üzleti kapcsolat egy eladó-vevő vagy kivitelező-megrendelő között és lehet teljesen ellenséges, "csak tudjuk már le végre" tipusú is.
2014. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!