Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha kapnátok egy képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kapnátok egy képet egy farokról, az hidegen hagy titeket, vagy csak mondjátok?

Figyelt kérdés
Mármint, ha én kapnék pl egy szexi képet egy nőtől, biztos hogy izgatna a dolog..de ha én küldeném vissza, az érdekelhetné esetleg őt is?

2015. aug. 9. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
nagyon hideg ... főleg ha nem is ismerem az illetőt
2015. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kéri, akkor ja, de úgy random kapni egy faszos képet nem izgató.
2015. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ismeretlenül..az úgy nem is lenne izgalmas :)
2015. aug. 9. 17:26
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

OFF komment :

Miért megy lejjebb az értékelésem ._.? Azt hiszem akkora nagy hülyeségeket nem írok ._.

(#1)

2015. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha nekem innen küldene valaki egy szimpla pinás képet, arc meg semmi nélkül, az engem is hidegen hagyna férfiként.
2015. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
hideg...nem foghatom,nem ér hozzám,mi értelme van egy képnek? Pláne annyira bénán fényképezitek, hogy rálóg a bőr..szőrös... nem érdekel a farkatok képen.(sem élőben,mert van férjem) 26N
2015. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem izgatna és tiltanám egyből az illetőt.
2015. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy, megnézem esetleg véleményezem, de ha nem akarok semmit az illetőtől akkor utána megy is a levesbe. Nem fantáziálok róla, igazából meg sem marad. Több kell ahhoz hogy lázba jöjjek :)
2015. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha kéretlenül kapom, hidegen hagy, főleg, ha nagyon nem vagyok olyan hangulatomban.. :D amúgy szeretem az ilyesmit. 23N
2015. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Tanuljátok már meg, hogy a nők nem vizuálisan vezéreltek, mint a férfiak! A nő számára a személy a vonzó, nem a látvány! Legyetek izgalmasak, érdekesek, lenyűgözők, és akkor a farkatok is automatikusan izgalmas lesz a nő számára!
2015. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!