Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha kapnátok egy képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kapnátok egy képet egy farokról, az hidegen hagy titeket, vagy csak mondjátok?

Figyelt kérdés
Mármint, ha én kapnék pl egy szexi képet egy nőtől, biztos hogy izgatna a dolog..de ha én küldeném vissza, az érdekelhetné esetleg őt is?

2015. aug. 9. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy. Sokkal jobban felizgat a farokra ránőtt pasi.
2015. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerem őt vagy csak hidegen hagy az illető, akkor nem érdekel, küldhet akármilyen képet. Minden különösebb érzelem nélkül tudnám törölni a képet.


De például a barátomról vagy egy olyan férfiról, aki számomra sokat jelent, egy egyszerű, de jól sikerült képet is kincsként őrizgetek. :)

2015. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hmm, megint tanultunk valamit :)
2015. aug. 11. 21:12
 14/15 anonim válasza:
engem teljesen hidegen hagyna
2015. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dehogy hagy hidegen. Én felszoktam izgulni egy szép farok látványától.
2015. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!