Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Hollandoknak mitől lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Hollandoknak mitől lehet olyan nagy p**nisze?

Figyelt kérdés
mióta kiköltöztem Amsterdamba voltam pár holland sráccal csak olyan kalandozás szintjén és mondjuk nem is annyira hosszú olyan 18 cm körüli kb de nagyon vastag ez úgy meglepett (többször is)

2015. aug. 9. 19:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A sörtől biztos :D Ne gondolkozz, élvezd :)
2015. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
jaj nem, nem mintha panaszkodnék, egész kellemes :)) csak úgy szöget ütött a fejemben :D
2015. aug. 9. 19:22
 3/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Csak véletlen,még nem merítettél elég nagyot.

Valahol egy másik lány biztos éppen az ellenkezőjét kérdezi mert neki olyanok jutottak.

A Szigeten most majd biztos minden csaj holland pasival igyekszik megdugatni magát.

2015. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ott a helyem
2015. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
háát nem akarok senkit blamálni de szerintem jobbak mint a magyar pasik mert sokkal kedvesebbek :D meg jobban odafigyelnek :3
2015. aug. 9. 19:35
 7/22 anonim ***** válasza:
Hi girls! I'm from Amsterdam... I'm waiting for the messages!
2015. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Tény hogy a magyar férfiaknak nagyobb pénisze van mint a hollandoknak:

[link]

2015. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

eszerint a link szerint amit küldtél egyforma nekik :D

hát lehet csak én fogtam ki pont olyanokat de akkor tényleg nagy szerencsém volt 6x is :D :)

2015. aug. 9. 20:00
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
Jó vicc.. Amúgy én férfi vagyok, és nekem nem túl nagy. A magyar méret átlagot meg hagyjuk. Jó nagyot tudnak a magyarok hazudni és kész.. Közvetlen kapcsolat elméletileg nincs a testmagasság és farokméret között.. szerintem viszont van.. Hollandoknál azért elég magasak a férfiak 183-185cm az átlag, ami nagyobb többi testrészt is sugall!. A kisember nagy bottal jár megy nagy kamu..Sok fórumon pont a kisfarkúak negy része az alacsony 168-174cm közötti tartományba esett..
2015. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!