Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van az hogy engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy engem egyszeruen nem tud az erdekelni aki kedves segitokesz es torodik velem? Csak aki semmibe vesz, bant.

Figyelt kérdés
Tole mar egy kis kedvessegnek is orulok. Es kulsore is inkabb ot latom szepnek pedig az elejen nem is tetszett.
2015. aug. 9. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a szüleid házassága nem volt jó már kiskorodtól, és ezt a mintát sajátítottad el otthonról, ha bántanak, akkor szeretnek. Téves kapcsolás.
2015. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen fordulj szakemberhez. Komolyan. Én egy bántalmazó kapcsolat után tettem csak meg (én is ilyen voltam). A választásainkat tudattalan tényezők irányítják, és az alapján választunk magunkat rossz kapcsolatokat, a jót meg nem tudjuk értékelni. Engem a terápiám tanított meg elfogadni a jót, és azóta nagyon boldog párkapcsolatom van.
2015. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a konkret bajom hogy tudom hogy kulso szemmel a kedvesebb fiu aki torodik velem jobb de en megis csak a masikban latom a szepet. Kulsore belsore ertem! Es a rosszhoz vonzodom,ha csak megsimogat jobban orulok mint ha a masik az idejet adja nekem
2015. aug. 9. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg próbálj meg beszélgetni egy szakemberrel erről, mert nem lesz jó vége.
2015. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!