Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem birom abba...

Mit tegyek ha nem birom abba hagyni a sirast? Egyszeruen nem megy. Pocsek minden korulottem, en is az vagyok. Borzaszto fajdalmat elekat legbelul. Mit tegyek, hogy ezt enyhitsem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sírj. És meséld el nekem mi rossz
2015. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nálad a sírás az,ami segít levezetni a benned felgyülemlett feszültséget.Én is ilyen vagyok,és amikor nem látnak,sokat sírok.Ez nem gyengeség,viszont tudnod kell kontrollálni.Először sírd ki magad,majd próbálj meg lehiggadni,és átgondolni,érdemes-e vajon?Nem,mindegy,mi miatt,vagy kiért ejtesz könnyeket.Van,hogy valójában az adott helyzet vagy személy nem érdemel annyit,hogy sírj miatta.A nyakig érő sz..ból is ki lehet amúgy evickélni,akarat kérdése.Sok szörnyű dolgot átéltem már,tudom.Szedd össze magad!
2015. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!