Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kövér nőnek nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér nőnek nagyobb eséllyel rosszabb ízű a puncija, mint egy vékonynak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Na erre meg mi a fenéből következtettél de őszintén? :D
2015. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Jó étvágyat hozzá!
2015. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Semmi köze az ízének a súlyához.
2015. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egészségtelen táplálkozás (tudom, egy vékony is táplálkozhat egészségtelenül), meg nagyobb eséllyel izzad be a puncija. :D
2015. aug. 9. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Van benne valami.
2015. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

A lágyékhajlat izzadhat csak. A nagyajkak belső felét, a hüvelyt és a csiklót, szóval a punci belsejét nyálkahártya borítja, nem bőr, és azon nincs verejtékmirigy.

Az egészséges táplálkozástól meg nem lesz senkinek jó ízű a puncija.

2015. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

csak higénia kérdése az egész

de mondjuk pl az ananász javítja az ízt

2015. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Én értem mit mond a kérdező.


Lehet hogy A KÖVÉR NŐKNEK NEM BÜDÖSEBB A PINÁJA, MINT A VÉKONYAKNAK, DE ATTÓL MÉG AZT KÉPZELEM EL RÓLUK.


A kövérség általában az igénytelenséggel, lustasággal van párosítva az emberek fejében. Aki dagadt, legtöbbször azért, mert nem figyel az egészséges étkezésre és megfelelő testmozgásra éves, évtizedes távlatokban. (Ó bocs, igen, a dagadtak 5%-a betegség miatt dagadt, de most a maradék 95%-ra gondolok.)


Szóval kérdező, a gyakorlatban nem biztos hogy igazad van. Ehhez ki kéne nyalnod 10 dagadt és 10 vékony nő pináját mondjuk. De értem miért tetted fel a kérdést és miért motoszkált ez a fejedben.

2015. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Az enyém ízlik a barátomnak.

174 centi/72 kiló

Amúgy a hüvely íze a pH értékétől függ - ha felborul a hüvely flórája akkor savanyúbb lehet. Ez az ott található baktériumoktól függ, valamint intim mosakodógél használatával korrigálható. Semmi köze a testtömeghez.

2015. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!