Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony lányoknak miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony lányoknak miért a magas pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, de sok olyan alacsony lánnyal ismerkedtem már, akik szerintem 170 fölött hozzám sem szólnának, így viszont mintha ragadnának rám, tényleg minden nagyképűség nélkül.
2015. aug. 10. 21:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"én szóba se állok alacsony csajokkal." Ez kedves tőled. És ha csak mondjuk az időt szeretnék tőled megkérdezni? :D


Én alacsony vagyok, de pont leszarom, hogy milyen magas a pasi. Bár az első válaszolónál a pont. Tény és való, hogy feltűnőbb egy magas férfi, de ettől még nem lesz jobb.


Mint ahogy nektek, férfiaknak, akiknek egyébként is a külső az egyik legfontosabb szempont, hamarabb észrevesztek egy nagy tőgyű lányt, és nem biztos, hogy azért, mert tetszik nektek, hanem mert feltűnő.


És sok nő szereti magát kislánynak képzelni. Jó ha van mellettük egy nagy, védelmező FÉRFI.

2015. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Utolsó a szóba sem állok vele kifejezés a kapcsolatokra vonatkozott. Az időt meg lehet kérdezni.

Mi az, higy a férfiaknak fontos a külső? Mert a nőknek ügye tök mindegy.

Na ezt utálom: Kislány vagyok, a férfi meg a védelmező. Nem vagyok se védelmező se testőr.

2015. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem te, a normális,férfias magas pasikról volt szó. Nem mindegy. :-)))
2015. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

12 - mivel te vagy az erősebb... Amúgy sem azt mondtam, hogy a testőröm legyen, hanem hogy egyszerűen biztonságot nyújtson. Gondolom te erre nem vagy képes, ezért vagy ilyen aggresszív ebből a szempontból.


jobb lenne, ha te egy nővel sem állnál szóba, se alacsonnyal, se magassal.

2015. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

Továbbra sem értem miért az én feladatom a biztonságnyújtás. Nem az őskorban vagyunk, ahol hirtelen előugrik egy vadállat a bokorból és agyon kell verni. Alacsony, csaj meg nem kell, mert egy elcseszett védelmezőt lát bennem, hogy így ellensúlyozza a beteges kisebbségi komplexusait. Azt sem akarom, hogy egy ilyenről gyerekem szülessen, aki esetleg a hibás géneket örkli és nax 170 centire nő.

És amúgy te milyen támaszt tudnál nyújtani a férfinak?

2015. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Úristen, te beteg vagy! Hibás géneket? Már ha nálad több esze van, amire igen nagy az esély, jól jártál.

Amúgy én nem keresek védelmezőt a magas pasikban, Bruce Lee is aprócska volt, de tökéletes :-))

Én meg tudom magam védeni, és felnézni nem a magassága miatt fogok egy férfire hanem a jelleme miatt.

2015. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

fiuként írok.


utolsó előtti jól gondolkodik amuyg ami a géneket illeti, meg ugy alapjában... Akkor ő közel 2 m lehet mert írta a 194 cm-nél is magasabb. Amuyg ő jó géneket örökölt az apjátol biztos, azért lett magas.


Ez a védelmező, meg felnéző duma a nőknél szerintem is szánalmas. Ezzel koptatják le az alacsony férfiakat, ez jó duma, bevállt...kész ennyi. Mert ők is azt nézik végülis milyen génekkel rendelkezik a férfi ? nem igaz ? mert ha magas, férfias, akkor valószínű jó géneket örököl majd a gyerekük is. Nem lesz törpe.


Közel 2 m-nek üzenem, nőbe szerintem hozzád illő magasságba 175 cm, és iyg magassarkúba is tud lenni, jahhh télleg igy is leszokták koptatni az alacsony férfiakat...DDD - igy a ygereked se lesz alacsony.


Hisz én tudom ezt az egészet, mert én 170 cm magas vagyok, 14 cm pénisszel, és nem kíváno msenkinek ,ezt az életet, mert ez a 2 méret megpecsételi az embert, főleg ha fiú...

2015. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintetek ha valaki alacsony, akkor az génhibás...?


Látom ti is génhibásak vagytok - csak nektek a szellemi tevékenyégetekben jelenik ez meg. :)


Pont hogy leírtam, hogy nekem mindegy, hogy milyen magas egy pasi. A védelmezés nem csak fizikai védelmezést jelent. Sok minden tudok nyújtani egy férfinak - nem csak a külsőségekről szól egy kapcsolat. Én is védelmezhetek (hát tessék, ha akarod, legyünk feministák :D ), lehetek én az erősebb, megverhetem azt az egyént, aki esetleg ki akarja rabolni. :D De ez hülyeség... ha sír, mert mondjuk meghalt az anyja, sírhat a vállamon, ha támogatásra van szüksége, meghallgatom és támogatom, átölelem és bíztatom.


Fogalmam sincs, minek válaszolok ilyen "génhibás" egyedeknek. Ezt utálom a magas emberekben, nőkben, férfiakban egyaránt, azt hiszik, hogy ők ezzel alanyi jogon elsőbbséget élveznek. Tisztelet a kivételnek.


A felfogástok nem csak sértő (jó, a 17-es csak sajnáltatja magát), de nevetséges is. Ha azt hiszed, hogy egy embert a külseje határoz meg, akkor te már most elvesztél. És mondhatod, hogy nem - de igen, még az írásmódodon is látszik, hogy te bizony egy elkeseredett ember vagy, aki kapaszkodik néhány jónak vélt tulajdonságába. Aztán ezzel szándékosan megsért másokat, hogy ne csak ő érezze rosszul magát.


Elárulom, hogy voltam már olyan pasival, aki alig volt magasabb tőlem és remekül biztonságban éreztem magam mellette (alacsonyabb 170 cm-nél). :) A biztonság-érzet egy kapcsolat egyik alapköve. 17- ha neked senkid nincsen, az nem a magasságod miatt van, hanem a személyiséged miatt. :) És téged csak azért zavar a dumám, mert veszélyben érzed a férfiasságodat. Amivel semmi gond nincsen - te vagy az egyetlen, aki ezt kivetnivalónak találja. Ne 175 cm-es nőkkel kezdj ki, ha neked már csak am agasság a fontos.

2015. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen. Ha meghal az anyja, akkor engedélyezve van fél óra sírás, de utána szedje össze magát.

Én meg azt utálom az alacsony emberekben, hogy általában hatalmas a pofájuk és kötekednek, hogy így ellensúlyozzák a beteges kompkexusaikat.

Magasnak lenni jó de önmagában édes kevés.

2015. aug. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem pont a 167-171 cm-es fiúk utasítanak el, az 190-eseket szinte bevonzom (155 cm vagyok). Pedig nekem tényleg fárasztó az állandó gebeszkedés. :)
2015. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!