Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiúsabb lányoknak általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúsabb lányoknak általában fontos hogy a partnerük náluk alacsonyabb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt vettem észre ahogy hasonló témában olvasgattam itt az oldalon, hogy többségében a fiúsabb leszbikusoknak fontos, sőt, már majdnemhogy elvárás, hogy náluk alacsonyabb legyen a barátnőjük...


Érdekes, mert én is fiúsabb vagyok, és elképzelhetetlennek tartom hogy egy nálam magasabb lánnyal járjak.. egyszerűen frusztrálna, de azt hittem hogy ezzel egyedül vagyok, legalábbis hogy másnak ez nem annyira fontos :DD (mondjuk viszonylag magas is vagyok, 176 cm)


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ti mit tapasztaltatok, tényleg a többségnek fontos ilyen szempontból a magasság? És ha igen, akkor mi lehet emögött? Valamiféle dominancia esetleg?


Előre is köszi az értelmes válaszokat/véleményeket! :)


19/l/l

Bp.



2015. júl. 1. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

én lányosabb lány vagyok 170 cm fölött, de engem kifejezetten vonzz ha egy fiúsabb csaj alacsonyabb.


nem szeretek papásmamást játszani, engem inkább az frusztrál, ha túlzottan heteró szerű a felállás és a párom ehhez görcsösen ragaszkodik.

2015. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen,valószínüleg az ilyen lányoknak nagyon fontos,hogy a kapcsolatban ők lehessenek úgymond a "fiúk",akik meg ugye általában magasabbak a lányoknál.


Talán egy kis dominancia vágy is lehet a dologban,ki tudja.De fordítva vajon működik ez?Hogy egy lányos lány,aki a fiúsabbakhoz vonzódik,az szereti-e,ha a párja magasabb.


Ha magamból indulok ki,én valahol a kettő között vagyok,és abszolút nem zavar az se,ha magasabb,az se,ha alacsonyabb.persze csak ne 20centivel :)


20/L/L

2015. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk a párom a fiúsabb, 1-3 centivel kisebb nálam, nem jelent problémát :) Akkor sem ha magasarkút veszek fel.

És nekem furcsa lenne, ha én lennék az alacsonyabb, de valószínűleg azért, mert általában a lányok alacsonyabbak mint én (173).

2015. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
én alapból törpe vagyok, mély növésű kb olyan 165 cm körül én igyekszem igy érvényesülni nem vagyok annyira fius és nem érdekel engem annyira a magasság de azért ha tul magas hozzám képest lehet zavar h nem érem fel de nem tudom ,én nem ez alapján válogatok :P 18/L/L
2015. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nőies vagyok(160cm) és a nőies lányok(magasabb) vonzanak.

De tőlem aztán én is lehetek a dominánsabb, egyszerűen imádom a magas csajokat, nem kötöm ahhoz hogy Ő legyen a "pasi" úgymond, és nem is akarom.


Na bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, csak ezt leírtam, gondoltam érdekel valakit :D

2015. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

En a fiusabb lanyokhoz tartozom emgem kifejezetten zavar ha a lany magasabb mint en persze ha csak par centivel magasabb es dogosakkor azert nem hagyom ott vagy nem nem fogok vele kikezdeni de sokal kobb ha en vagyok a magasabb adtol en jobban erzem magam

egy hetero parnal se szereti a fiu ha a csaj magasabb

szoval igen van benne nemo dominancia

remelem ertheto voltam

2015. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom igazán, hogy vonzódok e a lányokhoz vagy sem, de mostanában valamiért a vagány, kicsit fiúsabb (azért maradjon nő) lányokat meglehetősen vonzónak találom. Valamiért vonzanak a nagyon lightos tomboy csajok. Szerintem aki nem érez késztetést, hogy domináljon (bármiben), annak tök mindegy, hogy milyen magas a másik. Én nőies vagyok, szóval én jobban szeretem ha valaki magasabb nálam. A 168 centim erre pont tökéletes. :D 19/l
2015. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!