Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szereti, ha kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szereti, ha kicsit büdös vagyok mert szerinte férfias. Ez mi, de komolyan? :D

Figyelt kérdés
Múltkor is leizzadtam, de azt kéri, hogy ne zuhanyozzak le szex előtt. :D Pedig ott lent is volt egy kis szag, mégsem zavarja...
2015. aug. 10. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Működik a kémia rendesen ;D
2015. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Megoldható hogy ne fürgyé' le?
2015. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

mi sem szoktunk zuhanyozni szex előtt.. pedig most azért ilyen időben szaladgálni rendesen leizzasztja az embert.


szex közben amúgy is izzadunk még, szóval ráérünk szex után zuhanyozni egyet.

2015. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Épp ma rinyált a barátom, hogy jaj, ne, mert izzadt, meg büdös... Közben engem meg teljesen beindított, annyira férfias szaga volt. Egyszerűen imádtam.
2015. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Fúj, és be is kapta vagy mi? Van undora... nekem az a férfias ha valaki megfürdik, és nagyon jo illatu parfummel fujja be magát... de aki a büdösre gerjed akkor hajrá :D
2015. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Most mit kezdjek vele? :D Ha neki jó akkor nekem is. Egyébként ne gondold, hogy igénytelen nő ettől függetlenül. Nagyon is sokat ad magára.
2015. aug. 11. 00:53
 7/15 orton ***** válasza:
87%

hát egy egész éjjeles, délelőttös szexcsatában azért ilyen időben ...még a sört is kiizzadtam valamelyik nap szerencsétlen mellett. de imádta, imád.


ez nem igénytelenség, hormon és helyzetfüggő némi kellemetlen illat ha megszaglássza valaki némelyik férfi hónalját esetleg ilyenkor, és ahogy írták "dolgozik a kémia", avagy a nők nyelvén "szerelemben mindent"...kinek melyik magyarázat tetszik.


szerintem édes, hogy elfogadja néhány ember a másikat olyannak amilyen, kb ua mint mikor smink nélkül is tetszik a barátnőd, vagy mackóban, alvós pólóban, kócosan, letört körömmel, szúrós puncival, pattanással

2015. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Én is ilyen vagyok. Engem kifejezetten zavar, hogy ha tusfürdő illata van a bőrének és szexre kerül a sor. Olyan mű az egész.

L

2015. aug. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előző csajom mikor ismerkedtünk, akkor ő is ezt mondta, milyen férfias, meg hogy ez a normális. Aztán az első alkalommal mikor melosan mentem haza, akkor elküldött fürdeni. :D
2015. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Én amióta az eszem tudom nem szoktam csak "szexért" mosakodni.


Reggel este zuhanyzom, még szex után sem nagyon. És ez így ennyi elég, nyáron oké napközben is van hogy lezuhanyozom de csak azért mert 40+ fok van.


Biztos nem mennék el fürdeni ha a barátnőm nem szexelne velem így mondjuk 8 óra munka után. Ő is szaladgál egész nap és ugyanúgy kívánom "izzadtan" (és nem büdösen).


Elég gáz amikor azt mondod a másikra hogy büdös. A párodról beszélsz, ha izzad elvileg akkor ha müködik a kémia, az téged egyáltalán nem "taszít" hanem ellenkezőleg. Ha nem... akkor nincs kémia.


Barátnőm reggelente nagyon szájszagos. Ami egyébként alap esetben zavar, mert mindig szóváteszem ha valakinek büdös a szája, egyszerűen felfordul a gyomrom, DE mivel kémia megvan közöttünk ezért egyáltalán nem zavar a dolog. Ugyanúgy smárolok vele.


Bár egyébként ez egy nagyon jó dolog, kideríteni hogy ki is az aki tényleg "vonzódik" hozzád, és ki az aki csak úgy szexel veled. Nagyon sok a mai világban a false kapcsolat, és egyre nehezebb észrevenni és ez is egy jel... ha a másik vonzódik hozzád akkor is amikor "mások szerint büdös vagy", akkor müködik a kémia.


(talán ha jól hiszem ilyenkor a feromonok azok amik vonzák amásikat?! Nem vagyok annyira otthon a kémiában.)

2015. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!