Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra mit jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mit jelent az, hogy valaki férfias?

Figyelt kérdés
Külső vagy belső tulajdonságokra mondjátok ? Esetleg mind kettőre ? Milyen a férfias férfi ?

2015. jún. 1. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Legyen testesebb mint én értem ez alatt hogy ha hasonló magasak is vagyunk ne legyen vékony, de jobb ha magasabb nálam. Amikor átölel érezzem azt hogy óvó karok közt vagyok. Jó ha van valami férfias az arcában egy karizmatikus állkapocscsont egy férfias magabiztos tekintet, kellemes hang. Jellemben legyen magabiztos, ne legyen papucs, szeressen védelmezzen :) Legyen érett és gondolkodjon értelmesen. Nálam ennyit jelent.
2015. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
190cm 120kg kopasz:D
2015. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
nállam magasabb legyen, érezzem, hogy biztonságban vagyok, ne legyen egy lusta tohonya, ne borotválja a mellkasát ha szőrös, meg a karját...
2015. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

legfőképp izmos

am meg helyes a pofija, és úgy összességében :))

ha egy taplókö csög attól nem lesz férfias azt megsúgom

2015. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Testes, mély, kellemes hangú, borostás... és szőrös :D

Továbbá komoly, szeretetteljes és erős (kívül-belül)

2015. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!