Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szóltok hozzá, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá, hogy én olyan nővel szeretnék komoly kapcsolatot akinek előzőleg sok partnere volt, és jobbára csak alkalmik?

Figyelt kérdés
Valahogy engem vonz ez a dolog, hogy a "rossz" lányból "jó" lányt csináljak, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Lehet hülyén hangzott. :D A barátaim csak legyintenek erre, hogy az ilyen nő akkor is csak szexre jó. De szerintem nem, én nem fogadom el ezt a választ. Egy nő se csak arra való. Senki sem úgy születik, hogy csak arra legyen jó. Számomra nem kevesebb egy ilyen nő, sőt ilyen hölgyhöz szeretnék kötődni mint a kollagén. :)

2015. aug. 11. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves első! Miért kell mindig így általánosítani? Az is lehet,hogy csak szimplán nincs ideje egy rendes kapcsolatra,vagy annyit csalódott már,hogy nem is akar komolyabbat. Én pl.az első kategóriába tartozom: (nagyrészt) azért preferálom az alkalmi kapcsolatokat,mert nincs időm másra.Persze,ha már lefekszek vele,akkor nézzen ki vhogy (indítson be),de "életem társának" nem valószínű,hogy egy ilyen szívtiprót választanék.És egyáltalán nem érdekel másnak a pénze! Se nőé,se férfié!És nem csak én vagyok így ezzel...


Kedves kérdező! Szerintem nem lehetetlen a vágyad,de ehhez az kell,hogy a lány is meg akarjon változni,különben elég nehéz dolgod lesz. Sok sikert! :)

2015. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#2 Persze tudom, és köszönöm! :)
2015. aug. 11. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, az emberek nem eldobható használati cikkek (még a nők sem), szóval nem vagyunk örökké változatlanok, amik nem képesek alkalmazkodni új helyzetekhez, és "értéktelenek", ha valami nem pont úgy működik bennük, ahogy azt szeretnéd.

Éppen ezért, Kérdező, nyugodtan hívd el a lányt randira; nem tudom, szerintem elég nagy dicsőség, ha miattad adja fel a bulizós életvitelét.

2015. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lelked rajta, csak akkor ne lepődj meg, ha fűvel-fával csalni fog! Kutyából nem lesz szalonna.
2015. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 "Kutyából nem lesz szalonna"

Ezt kifejtenéd, kérlek?

2015. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

probald ki, aztan meglatod.

beloluk is van aki kielte magat es meg akar komolyodni, illetve aki nem nagyon. na meg persze sok "komoly" no szaladgal es el parkapcoslatban, akik errol az idoszakukrol mar nem beszelnek senkinek. ettol meg lehetnek tisztes csaladanyak..ez az eletnek csak egy terulete.

2015. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!