Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Biszex fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Biszex fiú barátnője mellett csak szexet kérne tőlem, én pedig melegként komoly kapcsolatot keresek. Mit tegyek? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

30 éves meleg pasi vagyok, voltak alkalmi kapcsolataim, de nem sok és soha nem úgy indítottam, csak (néhány kivételtől eltekintve) nem lett folytatás. Tehát soha nem voltam az alkalmi kapcsolatok híve, mindig komolyat és hosszú távút akartam.

Már 8 hónapja nincs senkim, nem voltam fiúval. Most megismerkedtem egy végzős középiskolás 18 éves sráccal, akinek van barátnője. Elmondta, hogy rendszeresen benne lenne abban, hogy orálisan kielégít és én megd*gjam őt, de semmi simogatás, sem csókolózás és csak érzelmek nélkül. Még le sem akar velem feküdni, hanem csak állva akarja. Megengedné gumi nélkül is, mert hosszú távra gondolja. Elég furcsa ez az ajánlat nekem, nem tudom,hogy mit tegyek. Nekem ez kb. annyit jelent, mintha itthon kielégítem magamat. Akkor meg minek foglalkozzak vele. Én szeretnék lefeküdni valakivel meztelenül és érzelmeket is, simogatást, ölelgetést, csókolózást meg ilyeneket. Tudva, hogy milyen nehéz partnert találni, főleg itt egy vidéki kisvárosban, hát nagyon gondolkodok rajta. Ti mit tennétek? Teljesen tanácstalan vagyok.



2014. dec. 7. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Passzold le nekema kis csókát te úgyis csak sérülnél.30évesen meg kéne találnod az igazit.
2014. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem beállítottságtól függetlenül nem kéne abba belemenni,hogy valakinek a szeretőjé légy.
2014. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Nincs az borítékolva, hogy egy alkalom után ez ne változna meg. Nekem az komolyabb problémát jelentene, hogy van mellette barátnője. Bár ha ő is tud erről akkor végül is mind1.

Minden esetre egy szimpla önkielégítésnél még ez is jobb nemde?

2014. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A barátnője nem tud a srác biszex beállítottságáról. Engem is ez zavar. meg az, hogy csak a lányt szeretné, engemet nem. És még betegséget is átadhatna a csajtól.
2014. dec. 7. 23:43
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Az elgondolkodtató, hogy gumi nélkül is engedné, hogy seggbe rakd így ismeretlenül.


Ez azt jelenti, hogy másoknak is megengedi.

Ami azt jelenti, hogy a kórság összeszedésének kockázata megnövekedett.


Viszont ha nincs ló, jó a szamár is.. Nem tudom, milyen emberek az ilyen érzelemmentes qrógépek, de a szexuális feszültség levezetésére alkalmas lehet. "Komoly hosszútávút" meg hiábavalóság akarni... az csak magától jöhet össze, nem lehet szándékosan, tervezve kialakítani egy kijelölt egyénnel.


Node ha ti nem is alkottok majd pérost.. mérlegeld a várható haszon és kockázat párosát.

2014. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Igazad van mindenben. Értékeltelek.
2014. dec. 7. 23:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nekem hangzik, ez még a kezednél is rosszabb lenne.
2014. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ftf1983 ***** válasza:
96%
Nincs semmi gond ezzel, szereti, ha análisan lerendezik. Nem kevés ilyen sráccal volt már dolgom és jó velük a szex. Szívesen megismerném ezt a srácot :D
2014. dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam, hogy nem egyedüli ez a srác és vannak még ilyenek, nem is kevesen.
2014. dec. 8. 08:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem hagynám, hogy engemet így kihasználjon. főleg, hogy lehet, hogy ha érzelmileg elkezdesz hozzá kötődni, akkor aztán rossz lesz, ha te csak egy dugógép leszel számára, akivel itt-ott megdugatja magát, ha kedve van hozzá, viszont ha neked lenne rá szükséged, akkor ignorálni fog, mert a barátnőjét eléd helyezi
2014. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!