Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már elnézést Hölgyek, de mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elnézést Hölgyek, de mi ez a baromság, amit terjesztetek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel minden király, imádom őt, el tudom képzelni, hogy ő nekem az IGAZI. Néhány héttel ezelőtt azonban felvetettem neki az anál-témát. És láttam, hogy nem tetszik neki, hogy én szeretném, én pedig meg szerettem volna tudni, hogy miért. És ő jött ilyen fasságokkal, hogy azt hitte, hogy én szeretem a punciját, hogy jó a szex, hogy én minek akarom lecserélni a punciját a fenekére... Én meg kb lementem hídba ettől a sok baromságtól. Azt hittem, hogy azt fogja mondani, hogy fél a fájdalomtól vagy ilyesmi. Erre jön ilyenekkel, hogy a nőiességét lecserélem egy segglyukra. Én meg csak tátogtam, meg mekegtem, alig bírtam bármit is kinyögni

WTF?

Aztán itt is körbenéztem a kérdések között és nem egy ilyen baromságot láttam. Konkrét kérdést is, hogy a nőket nem zavarják-e, hogy lecseréljük a puncit segglyukra... Ez mi?

A legtöbb férfi NEM akarja lecserélni a puncit a segglyukra, egyszerűen csak néha jó berakni oda is. Ennyi erővel az orált is szidhatnák. Barátnőm amúgy mestere a szopásnak, nem értem, azzal miért van kibékülve. Nem mintha bánnám.

Szóval nem akarunk semmit lecserélni, aki meg igen, az homokos! Én azért hoztam fel a barátnőmnek, mert szeretem, és kb minden testnyílását ujjaznám és dugnám, az egész testét nyalogatom, imádom őt... honnan jött ez a hülyeség? Azóta teljesen magába fordult, hogy milyen "rossz" a puncija. Hát én az agyam eldobom, komolyan. És nem is tudom kibékíteni. Azt mondja, csak azért jövök ilyen dumákkal, mert seggbe akarom rakni. ÉS hogy nem gondolta volna, hogy én is ilyen vagyok. Hogy az az "ilyen" igazából milyen, azt nem tudom, de elég csúnya hangsúllyal mondta, ami rosszul esett.


Lányok... honnan vesztek ilyen baromságokat? Nem gondoltam volna, hogy ilyen ostobaságokat valaha is mondanom/írnom/bizonygatnom kell, mint egy óvodásnak, de: a puncitok van az első helyen! Az orál, az anál csak kiegészítés. Oké, van hogy egy aktusban csak orál van, vagy csak anál, de ez nem azt jelenti, hogy nem jó érzés punciban lenni... Honnan vettétek ezt a sületlenséget? A barátnőm egy okos, intelligens nő. Most úgy viselkedik, mint egy infantilis hisztibomba. Már a rendes szexet sem akarja. Mi a franccal győzzem meg?? Mármint arról, hogy nem akarok semmit lecserélni semmire? Ha kipróbáljuk és azt mondja, hogy neki nem jött be, akkor többet nem csináljuk és kész. De így csak lóg a levegőben a dolog, meg őszintén én ki akarom vele próbálni. Csak egyszer legyen az enyém mindenhogy, aztán többet nem kell. És ha fáj neki, azonnal kiveszem. Ezt mind elmondtam neki, de ő csak fújja, hogy ő többet nem akarna velem szeretkezni, ha tudja, hogy a segglyukára vágyom, miközben a punciját dugom...

Még mondott sok mindent amitől agyfas.zt kaptam, természetesen nem ecsetelem, így is sokat írtam, ezért elnézést. De ekkora baromsággal én még nem találkoztam.


Az ilyen nőket mivel lehet kiengesztelni???



2015. aug. 11. 15:50
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Jesus, most látom mennyit pötyögtem. Bocs ezért, remélem azért valaki végig olvassa és tud tanácsot adni.
2015. aug. 11. 15:51
 2/50 anonim ***** válasza:
20%
Hat vard meg mig elalszik! 3:)
2015. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te sem örülnél neki ha seggbe....-nának.:D
2015. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
92%

A szexben csak az megengedett ami mindkét félnek jól esik, amit mindkét fél szeretne!

Ha nem szeretné, ne eröltesd! Keress másik nőt erre a dologra! Különben ne csodálkozz ha szakít!

Hülye divat! Én nem követem. /F.

2015. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, hány éves vagy, tíz?


Te szeretnéd, ha téged valaki seggberakna? Csak egyszer, csak kipróbálni.


Miért nem lehet megérteni, hogy ő idegenkedik ettől?


Már ne is haragudj, de ő kerek-perec megmondta, ohgy nem, és te vergődsz itt szánalmasan, ohgy csak egyszer akarod, legalább csak egyszer. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ha kettőtök közül valaki hisztis csipa, az nem a barátnőd.


Vagy fogadd el olyannak amilyen, vagy keress egy olyan tyúkot, akinek a szexuális igényei megegyeznek a tieiddel. Csak aztán nehogy neki meg az legyen a vágya, hogy nyolc centi vastag análdildóval akar téged "kényeztetni".

2015. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
71%

#4-el egyetértek, kivéve azzal, hogy "ne csodálkozz ha szakít"

Komolyan? Egy kapcsolatban nem lehet beszélni a vágyakról? Kuksolni kell vagy tapogatózni mint egy aknamezőn?

Meg kell kérdezni, lenne kedved? Nem? Hát ez van.

Amibe meg mindkét fél benne van, az mehet.


Barátnőm is eredetileg nagyon ellene volt, nem is erőltettem, nem is célozgattam, aztán pár hónapra rá ő maga állt vele elő.

2015. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
20%

4-es, itt nem erről van szó... nem tudjuk, hogy a hölgy szeretné-e esetleg az anált, csak annyit tudunk, hogy elvi okokra hivatkozva utasítja vissza...

Az meg milyen már...


Ha azt mondaná, hogy fél tőle, hogy fájni fog, vagy hogy gusztustalannak tartja, vagy belső aranyere van, stb.. az érthető

2015. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
13%
Itt az emberek nem tudnak olvasni, vagy csak azért írnak ilyen marhaságokat, mert szintén nők?:D A srác tisztán megmondta, hogy a csajnak nem a seggbekukival van baja, hanem azzal, hogy ezzel sértve érzi a kis nőiességét és hisztizik, mint valami óvodás. Egyébként kérdező ne csodálkozz, nők, ennyi. Ne keress bennük logikát, mert nincs.
2015. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 orton ***** válasza:
66%
Én barátnőm nagy anál ellenes volt. mondta hogy anál? fúj nem. orál? fúj nem. megkérdezte mi jó benne? elmondtam az igazat miért izgat, de nem meggyőzni akartam. sőt elmondtam hogy aki szívességből és nem élvezetből csinál bármit a szexben, az lehangoló. annyit mondtam neki, hogy engem nem zavar h nem akarja... amúgy meglepően szereti a popsisimit meg ha a fenekét harapdálják....második együttlétnél análoztunk, először életében rendesen és élvezte, rendesen mert anno a 2 éves kapcsolata vége felé kipróbálták, de annyira csak a srác bedugta a végét és azonnal abba hagyták. most annyi elég volt hogy úgy felizgassam h tocsogjon, markolásszam a fenekét, kiflis pózban ujjazzam a punciját, közben a segge közé rakjam a farkam és láss csodát ő kérte...szerintem nem vitázni kell erről, meg felhozni ilyesmit, ez olyan mint azt kérdezni elsőre, hogy "szeretsz", "randizunk". Légy férfi izgasd fel finoman ahogy kell és majd ott a hevében vagy kéri vagy nem.
2015. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
87%
A melegek asztala, hogy seggberakják egymást, szóval igen, bizonyos szinten sérti a nőiességem és a pasi férfiasságát is. A száj más, mert a szájat arra találták fel, hogy bele tegyenek dolgokat. A végbél meg arra való, hogy kijöjjön belőle valami. Az én segglyukam pedig csak kimeneti egységként funkcionál, azaz rendeltetésszerűen, a természettel "harmóniában". Lehet lepontozni. :)
2015. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!