Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet a lazább erkölcsű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a lazább erkölcsű lányokkal ismerkedni? Lányok ti hol kerestek partnereket lazább dolgokra?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a gyakorit mostanában és rengeteg lányt látok aki jelenleg is egy férfi barátságát élvezi némi extrával... :D


Igazából célzottan még nem is kerestem, ha össze is jött ilyesmi akkor olyan lányokkal akik távolabb laktak csak látogatóban voltak a városban vagy ilyesmi, de hosszútávú szexkapcsolatra mégis hol tudnék találni valakit ? :D 25/F



2015. aug. 11. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
www.betegallatvagyok.hu
2015. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre valószínűleg nem fogsz kani hazsnos infot :S
2015. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod irj:)
2015. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miért nem fogok hasznos infót kapni ? :D
2015. aug. 11. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
miért kaptál?:D
2015. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szexrandi.hu (én itt találtam)

kivanlak.hu

szexbaratok.hu


18/L

2015. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és te valamelyiken admin vagy, hogy ennyire hirdeted ? Melyik lány fizetne azért, hogy szexpartnert találjon, ha bármelyik ingyenes társkeresőn is találhat ? :D
2015. aug. 12. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem vagyok az adminja. Én ezeket szoktam használni,gondoltam,ha érdekel,kipróbálod te is. És egy fillért nem fizettem még egyiken sem (és nem is fogok),még is sikerült már partnert találnom,nem is egyszer.
2015. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én benne lennék egy barátság extrákkal féle dologban! ;) De csak is titokban! ;) 20/L
2015. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!