Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi a péniszem. Merjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a péniszem. Merjek ismerkedni, vagy semmi értelme? 21/F

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy nem lesz elég majd a barátnőmnek és meg fog csalni. Vagy már rögtön az elején vége lesz a dolognak... Pedig külsőleg nincs semmi baj velem a visszajelzések alapján, de rendkívül gátlásossá, szorongóvá tesz, hogy a farkam meg annyi amennyi... Így nem is merek ismerkedni. Már azon is elgondolkoztam, hogy jobb lenne véget vetni az életemnek, ha nem lehetek boldog valakivel akkor semmi értelme tovább élni. Magányosan úgysem tudnék, mert becsavarodnék.
2015. júl. 31. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az a méret, amiről te úgy gondolod, hogy kicsi?
2015. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
12 cm mereven...
2015. júl. 31. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Első! Szerintem legalább van neki 14 cm, csak nagyobbat akar.

El kell szomorítsalak kérdező, ez már nőni nem fog, fogadd el, hogy ekkora van, mi nők azt szeretjük, hogy akármekkora is van, azt tudja a tulajdonosa használni, ne legyen önző és legyen magabiztos és határozott.

Mert ha ez miatt kérdező gátlásos leszel, visszafogott, akkor pont azért szúrod el a csajoknál és nem azzal, hogy akkora amekkora.

2015. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem a meret a lenyeg szerintem, hiszen egy kicsit is lehet jol hasznalni.

Ezen kivul aki csak lefekudni akar veled az hat nem is tudom mit mondjak. Ha baratnod van akkor o nem a mereted miatt akar veled lenni, hiszen nem azt latja eloszor. Az csak egy kis meglepetes kesobbre. :) de ez csak az en velemenyem.

2015. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na, nem sokat tévedtem.:)

Nyugi kérdező, bár nem túl nagy, de csak egyet mondok, gondolj bele, hogy mekkora egy ember ujja hosszra és vastagságra. Ugye, hogy ettől neked nagyobb szerszámod van?:) És bizony egy jó ny.lástól és ujjazástól mekkorát tudunk élvezni, ergo ha ezt a méretet megkapja a partnered és nem kell hüvelyi orgazmust megcélozni, bár nyilván az sem lehetetlen, még ezzel a mérettel sem, de ha akár te, akár ő magának izgatja a csiklóját, el fog menni és elég lesz ez a méret is!:)

2015. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg hanem a játékosság szokták mondani egyébként meg ha egy lány beléd szeret azt nem az fogja érdekelni h mekkora a farkad hanem az h szeretve érezze magát. A pöcölődet meg tanuld meg használni.
2015. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele, a nőknek kriminális a méretérzékelésük. Kevés kivétellel nem tudják megmondani mennyi a 15 centi és mennyi a 20. Szemre legalábbis.

Ahogy a térbeli elhelyezésük is borzasztó, azért olyan rossz sofőr a többség. Persze lehetnek eltérések, de alapjában ez a túlnyomó többség.

A lényeg, hogy ha értesz a nők testéhez, akkor nem kell semmi hatalmas méret. HA jól ujjazol, vagy nyalsz akkor attól is lehet multiorgazmusuk.

Én ujjazással 3-4 perc alatt el juttatok egy lányt/nőt a csúcsra. Pedig az ujjad nincs 10 centi se.

Ha kitapasztalod és érdekel hogy a másiknak jó legyen, hogy mikor kell gyengéden, mikor erőteljesen . Ha figyelsz a reakciókra, pár év gyakorlás alatt elérheted a csúcsot, technikai szempontból. És nem azért fog egy nő veled lefeküdni, mert jóképű vagy...Hanem mert ki tudod elégíteni úgy, ahogy más nem.

Magamból kiindulva, évekig napi gyakorlással(élő nőn) kicsiszoltak a képességeim a legtöbbre, amit tudok nyújtani.

Pedig nincs átlag feletti méretem.

De ha ujjazástól 1x, nyalástól még 1x,szextől meg legalább 5x elélvez egy nő és később ezt más is megtudja, akkor viszonylag egyszerű szexre csábítani rengeteg nőt.

Ezért nevetem ki a péniszfétises világnézetet, amit a legtöbb ember vall, főleg férfiak. Mert csak az hiszi így, aki nem ért a nőkhöz. Valaki okos mondta, hogy a lustaság az oka."Ha nagy, azért nem kell megerőltetnem magam, mert úgyis jó lesz neki. Ha kicsi, akkor azért mert úgysem lesz jó neki."

2015. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kedvesek vagytok. :) Most kicsit bizakodóbb lettem.
2015. júl. 31. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Meg az a lényeg hogy ne egy kiélt szérkurt csajjal gyere össze mert abban harangozni fogsz :)
2015. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad foglalkozni vele, mert akkor soha nem fogsz szexelni. Én 169 centi magas vagyok és ameddig nem fogadtam el a magasságomat nem volt barátnőm, most már viszont minden rendben. Amúgy a péniszemmel soha nem foglalkoztam, mármint nem méregettem, nagy becsben van azért, úgy gondolom az enyém se nagy, de még nem volt rá panasz.
2015. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!