Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem akarja viszonozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akarja viszonozni az orált, hogyan vehetném rá?

Figyelt kérdés
Régen én is undorodtam a szopástól, de akkor még nem ismertük egymást. Nos, kiderült, hogy hiába vagyok ápolt, vonzó, a női nedvektől undorodik. Elég elkeserítő, mert én nagyon szeretném ha kinyalna. Szerintetek pár hónapon belül rá lehetne venni?
2015. aug. 11. 19:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Tejszínhab?! ;)
2015. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire nem szeretné, akkor ne erőltesd. Elvégre egyik félnek sem kell semmit magára kényszerítenie egy egészséges kapcsolatban.
2015. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem kényszeríteni akarom, hanem rávenni. én is utáltam a szopást régen.
2015. aug. 11. 19:32
 4/22 anonim ***** válasza:
De nem indulhatsz ki abból hogy "Régen én is bezzeg" mert ez tényleg olyan dolog amit hogy végül magad döntötted el hogy próbálkozol vele annak ellenére is hogy nem szereted. Inkább próbálj meg beszélni szóban erről a barátoddal, és ha végképp nem akarja tényleg hagyd inkább.
2015. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti nem fogja megszeretni!



65/F

2015. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Siman raulni az arcar.
2015. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
jó nem fogom erőltetni. de jólesne...
2015. aug. 11. 19:40
 8/22 anonim ***** válasza:
ritka az olyan férfi aki nem szereti csinálni, lehet nem tetszik neki a p...id
2015. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Gordon70 ***** válasza:
meg kell vele szerettetni, sokáig tart néha. Nekem a barátnőm sokáig nem volt hajlandó 1-2 dologra, mára már minden "gusztustalan" dologban benne van, igaz ez majdnem 1 év volt.
2015. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet volt rossz élménye a nyalásról, én se szeretem, azóta amióta egy rossz izűt kóstoltam :/
2015. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!