Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire fontos, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos, hogy a barátnőtök rendszeresen sportoljon?

Figyelt kérdés

Sok lány van, akinek nagyon jó az alakja, de egyáltalán nem sportol. Nektek ez fontos? Vagy csak akkor ha ti is sportoltok valamit? :)

Én pl. naponta futok egy órát, és volt már ebből párkapcsolati konfliktusom.


Nagyon köszönöm, ha válaszoltok! Még jobb lenne ha leírnátok, hogy hány évesek vagytok, illetve hogy mit sportoltok. :)



2015. aug. 12. 08:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

Nálam alapelvárás,hogy járjon edzeni,konditerembe rendszeresen heti min. 3-4-szer és figyeljen a kajára is.

Mert számomra fontos,hogy feszes kerek legyen a segge,feszes lapos hasa,szép ívelt formás combjai.

Az exed egy hülye volt én zavarnálak lefele a termbe edzeni :)

Mivel én is heti 4*2 órát edzek,plusz még szoba bicikli otthon,így nekem nagyon jó testem van már,széles vállak,hátam,vastag kar,feszes vastag comb,nagy izmos segg.


28Ffi

2015. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem fontos hogy sportoljon, de legyen vékony.
2015. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos. Csak ne hízzon el. De az sem zavarna, ha kapcsolatban lennél velem, és minden nap mennél 1 órát futni. A te életed, ki vagyok én, hogy megszabjam, mikor hova menj? :P Viszont utána este jól esne, ha izzadtan tehetnélek magamévá. :) Néha így, ha nem is mindig.


Én régebben kosaraztam, fociztam, ping-pongoztam. Manapság bringázok sokat, és néha ping-pong. De ebben a melegben...ettől függetlenül, ha járnánk, az ágyban űzött sportokat viszont minden nap űzném veled, napjában 3x is.

2015. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy sportol vagy nem....
ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!