Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mikor szakítotok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mikor szakítotok a párotokkal, odamondjátok neki, hogy kicsi volt a péniszed?

Figyelt kérdés
kort is, és akkor a méretet is írjátok, köszi
2015. aug. 12. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
na, neked se lesz normális kapcsolatod soha.. :D
2015. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Eddig 2 volt, és egyiknek sem mondtam. Bár átlagos méretük volt, 15-16cm.

19L

2015. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha igaz lenne, akkor sem. Ha egy kapcsolat véget ér, az nem a péniszméret miatt fog. Legalábbis az én esetemben biztosan nem. Exem mérete: 16/4 :)
2015. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagy volt neki szoval gaz lett volna ilyesmivel 'visszavagni'
2015. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Életemben egy olyan partnerem volt, akinek legszívesebben mondtam volna. Rövid kapcsolat volt, de durván megalázott, fizikailag is bántalmazott. Na neki TÉNYLEG nagyon miniatűr farka volt, szerintem ezt kompenzálta az agresszióval. De gyáva voltam, nem mondtam a szemébe, hogy mennyire pocsék volt vele a szex. Utána a barátnőimnek azért elmeséltem... mivel náluk is próbálkozott (nem csak a kis farkat, a verést is, mert ha az nem lett volna, eszembe nem jutna megalázni egy férfit a kis mérete miatt).
2015. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös


mekkora volt az a kicsi ?

2015. aug. 13. 00:06
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem mértem, de tényleg nagyon kicsi volt. Szerintem 10 centi körül. És vékony is. Nem is éreztem.
2015. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem mondtam. de gondoltam rá mert tényleg rohadt kicsi volt nekik csak amikor szerettem őket nem érdekelt.
2018. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
CSak a pillanatra várnak, hogy beletöröljék a lábukat a kisfarkú pasijaikba. Én ezen már átestem, pedig nem volt bunkó és agresszív sem, azóta egyikben sem bízok meg. A kicsit értsd 12/3,5cm-re, ami NEN átlag méret bármennyire is próbálják ezt elhitetni a sok tajgetosz pozitív kisfarkúval
2018. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek? Szerintem ritka aljas dolog ilyesmit tenni. Ha nem igaz, vagy ha látványosan élvezed a szexet előtte akkor még hihetetlen is. Én a csendes békés szakítás híve vagyok, és szerencsére eddig csak olyanban volt részem. Sokkal bizalmasabb információkkal is visszaélhetnék, és sokkal nagyobb fájdalmat is okozhatnék, hiszen egy kapcsolatban az ember megtud ezt-azt. De az esetek 99%-ában nem érzem fairnek.
2018. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!