Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miét izgatnak fel 24 évesen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miét izgatnak fel 24 évesen a tinicsajok a 15-16 köeüliek?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam pedonak, sőt...

nem is volt nagyon fiatalabb barátnőm, max 2 év.

Sokat gondolok mégis az ilyen fiatalka csajszikra. Nem tudom őket kiverni a fejemből. Pici cici, pici popsi, pici minden ahhhwww...:P

Biztosan kapok majd hideget meleget, de azert írtam ki a kerdest, hogy hogyan tudnék "leszokni" erről?

Hiszen valljuk be, komoly kapcsolatra ilyen korban egy majd 10 éves korkülönbség sok.


Mégis betüzelnek ezek a lányok...öltözködés, miniszoknya, magassarkum vagy flippflopp papucsba, p/csagatyába, műköröm, dekoltázs stb...bevallom neha eleg komolyan felizgulok...


Pedo vagyok?



2015. aug. 11. 11:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Kemény, én is mostanában vettem ezt észre magamon :D És én is 24 vagyok, kis hamva bőrük meg minden :D Plusz én kedvelem az egyszerűségüket, nincsenek világi problémáik, meg az őszinte szókimondásukat :D.


Sokszor a Tini kategóriában mondják meg ezen az oldalon is a frankót úgy igazán :D

2015. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
Jóval érettebbnek néznek ki a koruknál, úgyhogy ezen egyáltalán nem csodálkozom, az öltözködésükről nem is beszélve... De ez nem változtat a tényen, ugyanúgy éretlen gyerekként viselkedik a legtöbbjük.
2015. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is egy ilyen lány a múzsám. :D 15 éves de nagyon szép és aranyos. Én szívesen el tudnék vele képzelni komoly kapcsolatot viszont nem hinném, hogy ő i így gondolná. 21/f
2015. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%
Nevetségesek vagytok :) Nektek gyakorlatilag az a lényeg, hogy kihívóan nézzenek ki és a mai vékony ideálba beleilljenek. Semmi más nem kell.
2015. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%
15 éves azért már nem teljesen gyerek, nem 8-10 éves, még ha nem is felnőtt, de kezd felnőttre hasonlítani.
2015. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
engem is izgatnak ! nem vagy pedo ! pedo az aki a kislányokra izgul ezek a mai tinik meg úgy néznek ki mint a felnött nők
2015. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
#4 Szívesen linkelnék róla képet, de nem akarom ország világ láttára kitenni. Szóval aki nekem tetszik az egyáltalán nem öltözködik kihívóan. Vékonynak vékony, de úgy gondolom, hogy egy lány/nő igenis legyen vékony.
2015. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
7.: nem mindenkinek tetszik a csonti, akit nem is érzel ölelés közben.
2015. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
8.: Nem mindenkinek tetszik a zsíros ami alapjáraton taszító, plusz hiába csukod be a szemed a puha szétfolyt testét érzed magadkörül mindenhol (próbált ölelgetni pár duci lány már sajnos...) #1es voltam
2015. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9.:a szétfolyt és a vékony, kislányszerű között elég sok az átmenet
2015. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!