Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok/nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők, akik elvárják, hogy minimum 18 centis farka legyen a férfinak, vajon rendelkeznek-e hatalmas, feszes mellekkel, kerek formás hátsóval, egyenes lábakkal?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyoldalúak az elvárások? Mert akkor nagyon gyengék. :)
2015. aug. 13. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Még hogy a férfiaknak nincsenek elvárásaik! Hányan pattintottak már le amiatt, hogy a magam 162 centi 48 kilójával nem vagyok a legvékonyabb csaj a világon, és mindemellé 80D-s mellem van! A férfiak ugyanúgy kényesek a külsőre, és soknak én már a "nagycsöcsű tehén" kategória vagyok

16/L

2015. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem veszem észre, hogy a legtöbb nő elvárja a 18 centis farkat. Pedig én az átlag alsó határát súrolom, mégsem volt ilyen problémám.
2015. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem te eddig csak ribizlikkel találkoztál. Azoknak kikötés az ekkora farok.


És hogya férfiaknak nem kikötés, amiket felsoroltál, de a nőknek a nagy farok... már bocs, de ez hatalmas nagy baromság xD A férfi úgy választ, hogy végigméri a nőt, de a nő nem látja a farkát. :D


Nekem eddig 12 cm-es farkú emberrel volt a legjobb, mert tudta használni!

2015. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Már elnézést, de a farok méretnek mi köze a másik testalkatához? Aki a nagyot szereti azért szereti, mert a belső intim méretéhez az jobban passzol. Én úgy vesztettem el a szüzességemet hogy meg sem éreztem, (egy éjszakás volt, kicsi mérettel) utána aki a párom lett, nagyobb mérettel rendelkezett, életem második aktusánál úgy benyeltem 17 centit mint kacsa a nokedlit. Könnyen tágulok, na. Én nem érzek semmit ha kicsivel, főleg vékonnyal csinálják.

Ezért szeretem (de nem elvárom) ha megfelelő mérettel rendelkezik egy pasi. De nem értem, ezért nekem miért kellene modell alkatúnak lennem, végülis nekem sem baj ha egy pasi mackós, vagy alacsony, de azért elégítsen már ki az ágyban....ez miért akkora elvárás? Van akinek jó kicsivel is nekem nem, tehetek én róla?

2015. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen tehetsz róla. Mindenről te tehetsz.
2015. aug. 13. 21:37
 16/19 anonim ***** válasza:

nekem 14 cm és ezéret vagyok szűz


28/F

2015. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindenről? Remélem viccelsz, mert ha nem akkor fordulj gyorsan orvoshoz....
2015. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én kimondottan a nagy mellekre bukok, lehet csak azért mert még nem volt dolgom nagy mellű lánnyal. lehet a lányok is így gondolkoznak.
2015. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

"nekem 14 cm és ezéret vagyok szűz"


Mert gondolom, egyébként már többször eljutottál volna a szexig, de mikor szex előtt meglátták a méretedet, akkor mindig egyből elhajtottak a nők. Vagy tévedek?

2015. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!