Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csókolóznátok lányok ezzel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóznátok lányok ezzel a pasival?

Figyelt kérdés

Az utcán szólít le csajokat, és próbálja rávenni őket, hogy csókolózzanak vele. Aki tud angolul, az megérti majd, hogy mit mond nekik.


https://www.youtube.com/watch?v=7Q2VJ5wjnHc



2015. aug. 13. 19:21
 1/10 anonim válasza:
Maximum úgy, mint az első, vagy a harmadik.:D
2015. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, nagy orrú "zsidó"
2015. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pfúúúú te, a második csaj jól ráindult erre a fiúra, majdnem szexeltek kb. 1 perces ismeretség után. Ez nálam már a gáz kategória. Ilyen csókot én csakis a szerelmemnek adok!
2015. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as voltam, 22/L és nem csókolnám meg sehogyse a srácot, nem is az én esetem. Meg aki lányokat szólít le az utcán, hogy csókolozzanak vele, az szerintem nem komplett. Lehet az is hogy herpeszes, csak még nincs tünete...
2015. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Annyira elegem van már ezekből a prűd emberekből. Csókolózol egy idegennel. ÉS? Szexelsz egy idegennel. ÉS? Ettől még nem lesz rossz ember senki sem. Sokkal nagyobb ügyet csinálnak belőle, mint ami. Ezt csak élvezni kell, érzelmek nélkül, amik fájhatnak is. Ez benne a jó. Csak élvezed, kötöttségek nélkül. Néha jól tud esni ez is, de ettől még senki nem lesz egy kőszívű, érzelmektől mentes állat. Csak nem akkor kell csinálni, ha párod van. Azt én is gyűlölöm. Én tudom és megértem, hogy vannak emberek, akiknek ez egyáltalan nem fekszik, akiknek ez nem fér bele. De valakinek igen. Ezt meg kellene érteni végre, és elfogadni. Ők ne csinálják, és ne szóljanak be azoknak, akik igen. Ennyi lenne az egész. Nekem sem szokásom senkinek sem beolvasni ok nélkül, ha nem ártott nekem. Fogadjátok el, és kész.

Én is csinálom, de ettől még nem vagyok egy "érzelmek nélküli állat". Sajnos(?) vannak nekem is érzelmeim, nagyon is tudok szeretni. De vannak rosszabb életszakaszaim, amikor ez elég fájdalmas. Ilyenkor ki kell engednem valahogy a gőzt. Van egy barátnőm, az egyik legjobb. Emiatt nagyon kezd eltávolodni tőlem. És ilyeneket vág a fejemhez, hogy r**anc vagyok, etc. Pedig soha nem próbálta. Tudom, ez egy kívülállónak félelmetes, de ettől én még ugyan az az ember vagyok, mint eddig. De persze ő ezt nem tudja felfogni.

Sokkal nagyobb feneket kerítenek neki az emberek, ha megcsókolsz egy idegent, mint ami.

Bocsi az offért, de ezt már mi kellett adnom magamból.

Én megcsókolnám. Nem a legjobb pasi, de szerintem ez egy jópofa dolog :)

2015. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akarsz kicsit huncutkodni webkamerán keresztül? Adhatok egy kis show-t, ha gondolod. :)
2015. aug. 13. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj meg is találtam a kérdést. Az 5-nek annyira megtetszett a saját hozzászólása, hogy kényszert érzett, hogy külön kérdésben is leírja, sírok :D
2015. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2-es veled még pénzért sem állna le te kis butus. :D
2015. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én igen. :D Szerintem aranyos. Már láttam más videókban is, de elég sok kommentben írták, hogy mind megvan játszva, előre megbeszéli a lányokkal és aztán veszik kamerára amikor élesben megy. :D Én kicsit meglepődnék ha valaki csak úgy odajönne, de ha tetszik akkor belemennék.
2016. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még ha tetszene is, akkor is nemet mondanék.
2016. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!