Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Csókolóznátok egy olyan pasival akinek van barátnője, de már a végét "rúgja" a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem, mert nekem bűntudatom lenne. hülye k*rva!
2011. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze mért ne?! Föleg ha még szexhiányom is van!
2011. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ribancs!
2011. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
végét járja, utolsókat rúgja;) én is mindig összecserélem a mondásokat:D "felkeltette a bogarat a fülemben", meg ilyesmi :D am nem tenném
2011. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves első, a k*rva az a személy aki pénzért kefél.
2011. aug. 1. 22:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Na jolvan emberek el lehet tünni innen mert ez itt egy kérdezz felelek nem pedig ítélkezö oldal. Ha nem tetszik akkor el lehet huzni
2011. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Ha a pasi nem foglalkozik vele, hogy barátnője van miért én tegyem?
2011. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én is sokat gondolkoztam már ezen!

Igazándiból, annak van elszámolni valója aki kapcsolatban van.

Azt hiszem korrektebb, ha akinek kapcsolata van lezárja, mielőtt ilyet tesz, hogy ne alázza meg a párját, de igazándiból amikor már a fejünkben megfordul a gondolat, hogy mással lennénk, azaz igazi vége vminek...de tisztább, ha feleslegesen nem bántjuk a másikat.

Azt hiszem szeretném én is, hogy zárja le a kapcsolatát előbb, de nincs tragédia ha elragad a hév...

Inkább az a kérdés, hogy miért nem lép ki, ha valóban haldokló a kapcsolat, nem?

2011. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Sima ügy! Én is megtettem! Nem is egyszer, sőt a végén még le is feküdtünk, pedig együtt volt még a bnőjével (több, mint 4 éve). Persze nem miattam lett vége a kapcsolatuknak, és azóta másik kapcsolata van a srácnak... Egyáltalán nem érzem magam ezért ribancnak vagy akármi.

Ha jól esik, tedd meg :D És ne törődj mások véleményével, főleg ne itt gyk-n, mert így név nélkül mindenkinek nagy a szája!

2011. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a múltkor nem tettem meg, és ezért nem jöttünk össze aztán a sráccal.
2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!