Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Zavar titeket ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket ha megnéznek?

Figyelt kérdés
Ha megnéz titeket egy pasi valószinüleg tetszetek neki. Az zavaró vagy inkább elégedettséggel tölt el titeket? Volt, lett már ebből ismeretség vagy kapcsolat?

2015. aug. 14. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap láttam a buszon egy lány mellbimbóját... Nagyon szép volt, nem tudom hogy észrevette e, de nem volt zavarban!
2015. aug. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Imadom! Imadok kihivoan oltozkodni szemezni foleg esze a bulikban aztan kiderul mi fer bele az estebe😄 nem nagyon szoktam zavarba jonni semmitol
2015. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha megnéznek, növeli az egómat.
2015. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Én személy eszerint nagyon szeretem ha utánam fordulnak, vagy rám mosolyognak. :D

Általában akkor megnő az egóm, és egyből mosolygok és boldog leszek.

De az a legjobb, amikor nekem is bejön persze a csávó.

17/L

2015. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ ki bámul meg. Ha olyan aki nekem is szimpi akkor büszke vagyok rá
2015. aug. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ha olyan néz meg aki nem szimpi akkor szégyenled? :)


Férfi vagyok, de azért merészkedem a témához szólni. Régebben, megnéztem a lányokat. Volt aki vissza mosolygott, volt aki oda jött, és megkérdezte, hogy taknyos e az orra, vagy tetszik nekem? Mindenki másképp reagálja le. A lányok is mustrálnak minket férfiakat. Ez ösztönös. Valamilyen szinten jó is :)

2015. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
szerinted miért van miniszoknya meg cicagatya?:D ezek azt szeretik
2015. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert valószínűleg nem tetszem neki...
2015. aug. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Ha olyan bámul aki nagyon nem szimpi az erősen zavar. Ás igen én is megbámulom a jóseggű fiúkat
2015. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Kifejezetten zavaró. 16-17 évesen még jól esett, bóknak vettem, de annak lassan 10 éve. Lehet lepontozni meg fap.nának nézni, de egyszerűen a hideg kiráz, amikor a pasik végigmérnek, épphogy nem csorog ki a nyáluk, legszívesebben odamennék hozzájuk egy zsebkendővel. Azok a bamba, buta fejek, amiket vágni tudnak... minden, csak nem férfias. És ehhez nem kell különösen szépnek lenni, nekem pl tök átlagos külsőm van. Konkrétan és vagyok a lány a szomszédból, és az öltözködésem is ennek felel meg: még nyáron sem veszek fel térd fölé érő szoknyát vagy nadrágot, pont emiatt. Inkább megsülök, minthogy rám csorgassák a nyálukat vadidegen férfiak, akiknek baromira nem akarok tetszeni. Amikor egy -vagy több- pasi megbámul, akkor annak érzem magam, aminek ők látnak: Két lábon járó s.gg, mellek, és persze p.nci. És ez sz.r érzés.
2015. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!