Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 182 cm és 86 kg voltam. Sosem...

182 cm és 86 kg voltam. Sosem voltam egyik ismerősöm szerint sem nagy darab, csak aranyosan mackós. Fogytam 25 kilót, izmosodtam, és már a lányok is jobban megnéznek. De mégis mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jóképű vagyok állítólag és ismeretlenek is azt mondják, hogy jól nézek ki. Most 70 kg vagyok és 183 centi, izmos(abb). Tisztelettudónak, és dolgos embernek tartom magam, és adok a külsőmre, nem vagyok igénytelen. A normális lányok mégis elkerülnek.
2014. ápr. 13. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Romlott a belsőd. :D
2014. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tisztelettudó és dolgos vagy, de a csajoknak kell a tökösség is, amihez lehet hogy még nem vagy hozzászokva. sokat kell flörtölni, csajozni, kell egy nagy adag önbizalom és bátorság, ennyi a titok nyitja
2014. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Matekból hányas voltál?
2014. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 :D nem vettem volna amúgy észre
2014. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, valóban. 15 kg-ot fogytam. Bocs. :)


A többieknek: úgy gondolom a "tökösség" is megvan bennem. Meg a humorérzékem sem hiányzik.

2014. ápr. 13. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerre izmosodtál ės fogytál? Tudsz te valamit:)
2014. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70 kg? A nők nem szeretik a csontikat. Ilyen magassághoz legalább 80 kg kellene.
2014. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem az a gond, hogy kicsit túlságosan a külsődre koncentrálsz. mert valójában amit elmondtál, az egyáltalán nem hangzik rosszul (szerintem az eredeti mackós súly még jobb is lett volna, de ez csak személyes vélemény), még a belső tulajdonságok sem. csakhogy lehet, hogy van valami, amit furcsán csinálsz, veszélyes a tekinteted, rossz a szóhasználatod, esetleg valamilyen személyiségbeli problémád van, amiről nem tudunk. vagy csak nem vagy elég kitartó, ki tudja. innen nehéz elmondani, mi lehet a gond veled, hiszen nem ismerünk. esetleg kérdezd meg azokat, akik visszautasítanak, hogy oké, elfogadod, csak a jellemfejlődés kedvéért mégis mi az, ami nem tetszett neki benned? lehet, hogy szimplán csak nem vagy az esete, de az is lehet, hogy van valami konkrétum, amin akár javítani is tudnál.


viszont hozzátenném, hogy aki nem téged szeret meg, hanem valami mások véleményéből összetákolt valamit, az nem valószínű hogy egy hosszú távú és boldog kapcsolat lenne.

2014. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm! :) Furcsa, hogy nagyon sok lánnyal eljutottunk már egy bizonyos szintig, ahol megálltunk, és maradtunk "csak barátok". Minden lány azt mondja, akikkel eddig dolgom volt, hogy olyan egyedi sráccal mint én, még nem találkoztak. Mindenről van saját véleményem, saját stílusom és nem követem a többiek (esetleg rossz) példáját. Hát, nem tudom... lehet, hogy ez örök rejtély marad. Egyébként 20 vagyok.
2014. ápr. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!