Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! A hozzám hasonló lányoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A hozzám hasonló lányokat nem találjátok cikinek, esetleg túl ügyetlennek?

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 3 éve együtt vagyunk, de még csak ezen a héten jutottunk el oda hogy pettingelünk. Ez az én ötletem volt, mert szegényt már nem egyszer láttam mikor gyengébben öltöztem, hogy felizgult rám. Gondoltam megpróbálom a számmal kényeztetni, de úgy érzem hogy nagyon ügyetlen voltam. Csókolgattam, levettem a pólóját, végigpuszilgattam a hasát, majd megpróbáltam bevenni a számba, de egy kicsit megijedtem, mert nekem túl nagynak tűnt és picit be pánikoltam... Elvileg nagyon élvezte, de nem élvezett el. Szerintem nem is egyszer fogaztam, és nem merem teljesen bekapni a számba, mert féltem hogy rosszul csinálom. Mikor arra került a sor hogy ő csinálja nekem akkor meg egyáltalán nem volt ügyetlen. Én nagyon élveztem, de elég hülye hangokat adtam ki magamból, és orgazmus közben pedig teljesen összerándultam. Szinte megmozdulni sem tudtam, és ezt annyira cikinek éreztem. A barátom örült hogy élveztem, de én annyira kellemetlenül éreztem magam. :/ Szerintetek túl dramatizálom az egészet? Talán én vagyok ennyire béna, és ciki? 18L

2015. aug. 14. 11:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy még szűz vagyok.
2015. aug. 14. 11:47
 2/16 anonim ***** válasza:
Bízd rá magad és kérd meg hogy tanítson. Engem is a fiúm tanított meg mire van szüksége. Teljesen analfabéta voltam.
2015. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem. Hát megpróbálom, csak sajnálom szegényt hogy még a csúcsra sem tudtam eljuttatni. :(
2015. aug. 14. 11:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tartanám ügyetlennek, csak gyakorlás kérdése az egész.
2015. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalt nőknek sem sikerül elsőre, mert mindenki máshogyan szereti. Kérd meg, hogy mutassa meg, neki hogy jó, irányítson, adjon instrukciókat, mit szeret és hogyan. Az írásodból érződik, hogy szereted őt és ő is téged, szóval nem lesz itt semmi gond, csak ne görcsölj és örülj neki, hogy képes a csúcsra juttatni.

Elárulom, ő úgy csinálja, hogy figyeli a reakcióidat, azokat a hangokat, amiket te furcsának tartasz, figyeli a légzésed, a mozdulataidat és ebből tudja, mit csinál jól vagy rosszul. Meg kell tanulni figyelni a másikat.

2015. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, elsőre ennyi. Bátor voltál, szerintem van akinek jól áll ha az elején ügyetlen, főleg ha nem is kell megjátszani magát. Legközelebb végig csinálod, rásegíthetsz kézzel, vagy csak kézzel gyorsabban és menni fog. A szádnak nem fog ártani a nagy méret az tuti :)


Az meg jó hír, hogy a barátod a csúcsra juttatott, eleve képes vagy az orgazmusra, a barátod ki tudta váltani, szuper. Megint jó hír, hogy a barátod meg nem gyorstüzelő fajta, ezek jó alapok mindenhez :)

2015. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem. Erre még nem is gondoltam hogy ő abból szűri le hogy nekem hogy jó, ha közben figyeli a légzésemet. Akkor én is figyeljem az ő arckifejezéseit és a hangját?
2015. aug. 14. 11:58
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Örülök a gyors, építő jellegű válaszoknak. Köszönöm. Aranyosak vagytok. :)
2015. aug. 14. 11:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egész testét figyeld, a légzését, a hangját, ha a combjához nyomod a kezed, érzed a szívverését is, mikor kezd el gyorsulni:)
2015. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem. Megpróbálom. Köszi. :)
2015. aug. 14. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!