Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal már 6 éve együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már 6 éve együtt vagyunk és úgy néz ki h össze is házasodunk de lehet h kihagyok valamit vagy nem éltem ki magam?

Figyelt kérdés
17 évesen ismertem meg a páromat nekem ő vette el és most így 23 évesen úgy gondolom h nem éltem ki magam vagy h szeretnék megtudni h milyen mással.
2015. aug. 14. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hova akarsz még összeházasodni ? 23 évesen ? párod mennyi idős ?
2015. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

30 lesz pár hónap múlva.

nem akarunk még összeházasodni rögtön csak megkérte a kezem

2015. aug. 14. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod meg, milyen mással, ha megcsalod vagy elhagyod, esetleg az ő bele egyezésével fekszel le mással. Egyik megoldás sem jó egy kapcsolatnak, szerintem. Tehát a kérdés az, hogy mi a fontosabb? Kiél magad, megtapasztalj új dolgokat, új emberekkel, vagy elfogadod, hogy rajta kívül nem leszel mással.
2015. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

en voltam massal is.. de 5 ev utan ossze hazasodtunk. o volt 31 en 23. amikor megkerte a kezem enis nagyon megijedtem aztan agyalni kezdtem hogy biztos jo e hogy igent mondtam, ot e akarom... meg hogy ki eltem magam.. nekem is eszembe jutott..

sosem tudom meg, mar feleseg vag, de boldog. neha ha megnez a furdoben vagy utcan egy ferfi imponal hogy megnezett, es nem kaphat meg mar mert feleseg vagyok. et magadban kell eldontened mit erzel. boldog e vagy. vagy masal boldogabb e lehetnel.

2015. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: te nem tudsz magyarul.
2015. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elég féltékeny típus szóval nem engedné meg h mással legyek.

Elég sokan megnéznek és érdeklődnek irántam kissé túl sokan is ezen össze is szoktunk veszni.

Nagyon szeretem de túl nagy ahoz az egója h elviselje h mással is voltam megcsalni meg nem akarom.

2015. aug. 14. 14:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogyha ilyeneket kerdezel akkor nem kellene osszehazasodnotok, mert csak rossz vege lesz
2015. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kipróbáltad mással és rájössz, hogy semmivel sem jobb, de már késő visszacsinálni...?
2015. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg 16 évesen, mindketten kis szüzek voltunk, most meg már megvolt eljegyzés 2 hónapja, összeköltözés is esedékes a nagyon közeljövőben, utána pár év múlva gyerekek, stb.

Szerintem, ha szeretsz valakit, nem akarod mással kipróbálni, akár megengedné, akár nem. Én legalábbis sosem aggódtam azon, hogy nem "éltem ki" magam, mert szerintem nem maradtam le semmi fontosról.

Inkább barátoddal kéne megbeszélned ezt a dolgot...

18/L

2015. aug. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!