Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki szereti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki szereti ha sokat simogatják, tapizzák?

Figyelt kérdés
Nem csak szex közben hanem szinte mindig igényli az érintést!

2015. aug. 14. 17:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
én ilyen vagyok,de szerintem pont azért mert nagyon keveset kaptam az életben eddig...
2015. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig imádom
2015. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen melegben valahogy nem kívánom, hogy valaki állandóan birizgáljon, de elalvás előtt azért jól esik egy kis simi.
2015. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyen vagyok.
2015. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
70%
Az érintést, simogatást, ölelést imádom, viszont a mostani partnerem ha csak kettesben vagyunk otthon szinte rögtön el kezd perverz módon tapizni és az viszont borzasztóan zavar. Persze nem azt mondom hogy alapvetően nem kívánok ilyen fajta közeledést de hogy feszt ezt csinálja az nagyon idegesít.
2015. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
én imádom bárhol, bármikor. a lágy simizést, puszilgatást is, de az is izgat, ha pl akár az utcán fogdossa a seggemet :) az lenne a legjobb, ha egész nap hozzámérne valahogy.
2015. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%

Csak akkor, amikor ott van az ideje. Szeretkezés előtt, spontán módon és nem direkt, és csak akkor, ha kettesben vagyunk és nem láthatnak meg kívülállók.

Ha a munkám közben piszkálna a párom, vagy az utcán, mások előtt, akkor biztosan durván válaszolnék.

2015. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha a párom teszi szeretem, bár mikor visszaél ezzel és tudja, hogy kellemetlen, azt nem, ilyenkor persze nem hagyom magam, ekkor kicsit verekszünk játékosan, csak ő erősebb és könnyen lefogja a kezeim, aztán elengedi és megölel, ekkor tudom, hogy nem kezdi újra. Mikor spontán ér hozzám és becézve azt nagyon, vagy elalvás előtt-ébredés után simogatva. Nem mindig igénylem, de néha jól esik.
2015. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
Csakis a barátomtól, egyébként irtózom mindenféle fizikai kontaktustól a többi embertől.
2015. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

Én nem tolerálom, ha valaki állandóan elkap, taperol, percenként puszit akar adni stb. Sok nekem. Szeretem az ölelést és az érintéseket, de ha nonstop ezt csinálja, az nagyon idegesítő.


26/N

2015. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!