Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány aki nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki nem szereti ha simogatják, ölelgetik és szeretgetik. Hogyan tudnék hozzá közeledni?

Figyelt kérdés
külső és belső tökéletes. Soha nem is kívánnék jobbat ám nem szereti ha ezeket csinálom vele pedig kölcsönös a kapcsolatunk. Megbízunk egymásban stb. De ha ilyen akkor testileg hogyan közeledjek? Mással is ilyen tehát nem az van hogy nem érdeklem.
2014. aug. 5. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ha nem szereti, akkor ne csinald. Mindenki maskepp fejezi ki az erzelmeit. Adj neki viragot, vidd el vacsorazni stb...
2014. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jutalomfalat?
2014. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem meg ez hiányzik. El tudom én vinni akárhová de ha ezt nem szereti akkor hogy mutatja ki h szeret valakit?
2014. aug. 5. 09:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, nem tudom mióta ismeritek egymást, de szerintem idővel oldódni fog és igényelni fogja az ölelést, hogy egymáshoz bújjatok, stb. Elvégre nőő! :D


21/L

2014. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy legyen! :)
2014. aug. 5. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
lesből, váratlanul
2014. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!