Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet a női lábakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a női lábakat fétisszerűen imádni?

Figyelt kérdés

Én is szívesen megnézem őket, de azért az hogy nyalogatni meg minden, az nekem sok..

Nincs amúgy bajom, csak látom hogy nagyon elszaporodtak mostanában ezek a kérdések, és nem értem hogy tudja ennyire sok ember így imádni a női lábakat..



2015. aug. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
akinek nincsen semmilyen fétise, az sosem fogja megérteni, hogy milyen érzés ez. nekem mondjuk nincs lábfétisem, de van más, így totál megértem az összes fetisisztát.
2015. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindenkinek van valamilyen "fétise" legtöbbször nem is szexuális jellegű, pl vannak olyanok akik bizonyos autó típusokat "imádnak"... és itt most nem a praktikus okok miatti autóimádatról beszélek.


Nekem a labfétis kimerül a masszírozás, simogatásban, szeretem csinálni, izgat és nem csak szexuálisan jó érzés.


Hogy kézfétisem van-e azt nem tudom, de odavagyok a nőies kezekért, és kifejezetten taszít a férfias kéz egy lányon, akkor is ha különben tetszene arcra, alakra :)

2015. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Pedig a női láb a legizgalmasabb testrész (na jó, a p*na meg a cs*csök után).Én pl. imádom az ilyen lábas képeket nézegetni:


[link]

2015. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Úgy tudom, hogy számomra gyönyörűek, formásak és, ha megérzem az illatát egy fárasztó nap után például akkor egyből feláll valamint szeretek valamennyire szubmisszív helyzetbe is kerülni.
2015. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!